2011 fuar bileti

Yer
ankara
Arkadaşlar merhaba. Şubat ayında İstanbulda yapılacak olan motosiklet fuarı biletini Ankarada nereden temin edebilirim. bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim teşekkürler

Yer
ankara
Arkadaşlar, Motosiklet forum olarak her yıl biliyorsunuz fuar biletlerini temin edip siz üyelerimize ücretsiz dağıtıyoruz.

Bu yılda fuar biletlerini temin etmek ve siz değerli üyelerimize ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız.
hocam bundan haberim yoktu.teşekkürler.burdan mı irtibat kuracağız

honda goldwing almaya hazırlanıyorum.bana da fuar bileti gönderirseniz memnun olurum.şimdiden teşekkür ediyor,keyifli sağlıklı sürüşler,nice bayramlar dilerim.

arkadaşlar hersene 2 sefer fuar yapılıyordu bu sene tek oldu ve ikinciside aralık ayında olucaktı sanıyorum bu dogrumudur ve tam tarihi bellimidir .bilen varsa yazarsa sevinirim

Yer
istanbul
Şubat ayındaki fuarın heyecanı, şimdiden başladı..
Ben en çok, Yamaha' nın enjeksiyonlu ybr 125 leri Türkiye'ye getirip getirmeyeceğini merak ediyorum.

Yer
Tekirdağ
Merhabalar,

İlk motorumuzu aldık.Deli gibi kask (elbette sharptan 5 yıldız almış:)) ve koruyucu kıyafet arıyoruz.Duyduğum kadarı ile fuara da geliyorlarmış.Bu fuarda da aksesuarcılar katılacak mı bilginiz var mı?

Birde Bilet nereden bulabilirim,kapıda sıraya girmek istemiyorum.İnsanlar kaynıyor sıraya :mad: ,insan deli oluyor:).

Teşekkür ederim,

Kolay gelsin,

fazla bileti olan dostlar yardım ederse sevinirim motorum yok ama hiç yoktan fuarda biraz bu tutkumu yeneyim gitmek kısmet olursa

Yukarı