2012 model yeni XENTER'ı hiç gördünüz mü?

Kayıt
31 Ekim 2011
Mesajlar
46
Beğeniler
22
Yaş
30
Yer
İSTANBUL
#1
YAMAHA'nın yeni modeli XENTER 2012 model olarak elimize ulaşmıştır... 150 cc'lik motor hacmine sahip kombine fren sistemi ile donatılmış (combine brake system) sıvı soğutmalı ve YAMAHA kalitesi ile bütünleşerek muhteşem bir görüntüye sahip olan XENTER modelini siz değerli motorsiklet tutkunlarının huzuruna çıkartıyoruz... Detaylı bilgi için lütfen arayınız....
Yamaha ile alakalı bütün soru ve sorunlarınızla ilgili olarak buradan ve 0216 450 66 30 numaralı telefon'dan ulaşabilirsiniz....
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.472
Beğeniler
9.007
Yaş
57
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#2
cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2012/XEN150/2012-Yamaha-Xenter-EU-Avalanche-White-Action-001_gal_full

cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2012/XEN150/2012-Yamaha-Xenter-EU-Avalanche-White-Action-002_gal_full

cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2012/XEN150/2012-Yamaha-Xenter-EU-Avalanche-White-Action-004_gal_full

cdn.yamaha-motor.eu/product_assets/2012/XEN150/2012-Yamaha-Xenter-EU-Avalanche-White-Static-001_gal_full

Fiyatı : 7.550 TL
Teknik Özellikleri
Xenter, şehir merkezinden otobana, trafikte her açıdan güvenli, hızlı ve konforlu bir sürüş için tasarlanmıştır.

Gelişmiş titreşim önleme teknolojisine sahip motor yepyeni bir şasi yerleşimine imkan tanır. Yamaha'nın TMAX modelinde kullanılan monokros süspansiyonla tamamlanan scooter, arkanıza bir yol arkadaşı aldığınızda ya da engebeli, delik deşik yollarda giderken konforlu bir yolculuk sunar. Bu yapı sayesinde scooter'ınıza bisiklet gibi hükmedebilirsiniz. Atik ve hassas.

Ekstra geniş düz ayaklık, yönlendirmeyi kolaylaştıran tasarım ve entegre arka taşıyıcı konforunuza konfor katar. Bir tur binin, Xenter'in şehir içi ulaşımınızda yarattığı farkı hissedeceksiniz.

visual
Yeni lastik tasarımı, 16 inç tekerlek

Xenter modelinin sunduğu konfor ve dengenin temel taşları 16 inç ön ve arka tekerlek ile yüksek tekerlek tasarımıdır. Bu geniş tekerlekler, muhteşem yol tutuşu ve aşınmaya karşı dayanıklılık için yeni özel tasarımlı lastiklerle donatılmıştır. 5-kollu lastik tasarımı da hafif görünümünün altını çizer.
visual
Şık ve modern tasarım

Güzellik ve kullanım kolaylığını tek bir gövdede birleştirmek üzere tasarlanan Xenter, yumuşak ve uyumlu hatlarıyla şık ve modern bir görünüme sahiptir. Öne eklenen çift farlar Yamaha'nın benzersiz tarzını ortaya koyar. Arka stoplarda klasik farlardan daha parlak, güçlü ve uzun ömürlü ışık üreten LED teknolojisi kullanılmıştır.
visual
Monokros arka süspansiyon

Xenter, Yamaha'nın TMAX maxi-scooter'ında kullanılan monokros tipi arka süspansiyona sahiptir. Daha dengeli ve güvenli sürüş ve daha kompakt bir şasi tasarımı için motor kütlesi şasinin merkezine yerleştirilmiştir. Böylece en engebeli yollarda bile canlı ve atik bir performans ile konforlu sürüş deneyimi sunar. Ön çatal süspansiyonu ile tamamlanmıştır.
visual
Bileşik Fren Sistemi

Xenter'in yüksek dengeli tekerleklerine, geniş 267 mm ön disk freni ve 150 mm arka kampanalı fren sayesinde kontrollü fren uygulanır. Ayrıca Xenter, her durumda güçlü ve güvenilir frenleme sağlamak için dengesiz fren basıncını ön ve arka tekerleklere eşit olarak dağıtan Yamaha Bileşik Fren Sistemi ile donatılmıştır.
visual
Sıvı-soğutmalı, 4-zamanlı, SOHC, 150 cc motor

Modern, rafine 150 cc motor, şehir trafiğinden kaçmak istediğinizde seri bir şekilde hızlanmanızı sağlar. Yakıt enjeksiyonu sorunsuz sürüş kabiliyeti, güvenli çalıştırma, tüm hava koşullarında mükemmel performans, verimli ve kusursuz bir çalışma sunar. Yeni tek şaftlı dengeleme mekanizması daha kusursuz bir sürüş için motor titreşimini azaltır.
visual
Geniş ve kullanışlı

Xenter, konforlu ve rahat bir sürüş için geniş bir ayaklığa sahiptir. Sürücü merkezli tasarım, erişim ve manevra kolaylığı sağlar ve orta ayaklık kolaylıkla kullanılabilir. Çift borulu şasi, pürüzsüz ve neredeyse dümdüz bir ön panele sahiptir, böylece kancasına çanta vb. gibi aksesuarlar asılabilir. Koltuk altı ve torpido bölmesinde eşyalarınızı saklamak için geniş alan bulunur.
visual
LCD Gösterge Paneli

Gidon bölgesinde şık ve modern görünümlü bir LCD gösterge paneli bulunur. Kullanımı kolay gösterge, sürücüye saat ve hava sıcaklığı fonksiyonları dahil bir bakışta önemli bilgiler verir. Panelde, gidonun ortasına yerleştirilmiş ve bir dokunuşta açılan gizli bir torpido bulunur.
visual
Arka taşıyıcı

Xenter, entegre arka bagaj taşıyıcı ile donatılmıştır. Bu sayede kolaylıkla daha fazla bagaj taşıyabilir veya renk uyumlu motosiklet bagajını tek bir tıkla monte edebilirsiniz. Bu motosiklet bagajı 39 litre kapasitesiyle ihtiyacınız olan her şeyi taşımak için geniş bir alana sahiptir.
 
Yukarı Alt