21 mart cuma toplantısı

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
arkadaşlar 21 mart cuma toplantısı ile alakalı üsküdar namazgah ta honda d&b motor da buluşmayı öneriyorum ne dersiniz ( çamlıca mado ya 600 metre mesafede)

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
arkadaşlar 21 mart cuma toplantısı ile alakalı üsküdar namazgah ta honda d&b motor da buluşmayı öneriyorum ne dersiniz ( çamlıca mado ya 600 metre mesafede)
Bence bu toplantının da abdurrezzak abimin mekanında yapılması daha uygun olur diye dusunuyorum.
Sonraki icin toplantıda karar alınabilir.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Metin abi önerindeki yerle ilgili bencede bu toplantıyı Mado da A.rezzak abinin orda yaptıktan sonra değerlendirebiliriz Avrupa yakasındaki arkadaşlarda hepimizi bekliyor duyduğuma göre .

forever motosikletforum

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
arkadaşlar fuar haftası olduğundan bu toplantının çok yoğun geçeceğini sanmıyorum, db motor uzun zamandır davet ediyormuş, mado da yine bir arkadaşımız gelenleri transfer eder, araları çok uzun değil, hem mado da bizim ekibin yokluğunun neler kaybetteğini görürse bize daha çok iskonto yapar belkide :) ben derim ki sorulsa bana bu hafta db yapalım, hemde a.rezzak hocamızı çok yormamış oluruz,

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
anladığım kadarıyla Madoda buluşucaz duruma göre eğer istenirse ordan db ye ziyaret yapılır arkadaşlar.

forever motosikletforum

A

A.Rezzak

Misafir
Bu gün kü toplantıyı nerde yapıyoruz.
Karar verildimi acaba ?
Fulu bana soruyorsan benim birşeyden haberim yok. Ben herzamanki gibi mevzide bekliyorum. Sanırım Agcam hocam biliyor DB yemi gideceğiz, onlar hazırlıklımı? Geç saatlere kadar açıklarmı, bu konularda bilgi verse fena olmazdı aslında.

Metin hocam mikrofon sende

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Merhaba sevgili motosikletforum ailesi arkadaşlarım bu haftaki toplantımızda katılımcı olarak Abdozdil,Ağcam,Fulu,Latif,Ordudan gelen 2 misafirimiz ve ben olarak çok kalabalık değildik ama güzel bir KTM,Enduro muhabbeti yaptık toplantımızın Fuar tarihine denk gelmesinden dolayı Ulaş hocam ve diğer arkadaşlarımızın katılımı olamadı malesef umarız 15 gün sonraki toplantımızda sizleri aramızda görürüz herkese iyi forumlar dileriz......

forever motosikletforum

arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım herkese slm yakında bi gezi planlıyormusunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim

Ferhat.Ulucan

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
arkadaşlar öncelikle aranıza yeni katıldım herkese slm yakında bi gezi planlıyormusunuz beni bilgilendirirseniz sevinirim
Hosgeldiniz, umarım forumda hos vakit gecirirsiniz.
Gezi ve turlar la ilgili olarak "marmara bölgesi gezi ve turları" bolumunde organize edilen gezileri gorebilirsiniz.

Yukarı