22.01.2007 Salı Motosiklet Forum Buluşması Yapıldı

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Arkadaşlar bu gün ilk tanışma toplantımızı yapmış bulunuyoruz.

Bu günkü toplantımızda ilk olarak toplanma günümüzü ve saatimizi netleştirdik. Salı gününün biraz hafta ortası olmasından dolayı Buluşma günümüzü Cumaya aldık. Yani geleneksel toplanma günümüz her hafta cuma günü yapılacaktır. Bu hafta toplantımızın yapılmasından dolayı ilk cumayı atlıyoruz. Bir sonraki buluşma günü 1 Şubata denk gelen cuma olacaktır.

Hoş ve Nezih ortamıyal bizleri ağırlayan abdozdil'e öncelikle teşekkürlerimizi sunarız. İlk toplantı olmasından dolayı çaylar şirketten dedi :) çok çok teşekkür ederiz. Çamlıcada bulunan Mado gerçekten tam bir buluşma noktası.

Değerli arkadaşlar buluşma saatlerimizi de değiştirdik. Saat: 20:00 ile 22:00 arasında buluşuyoruz. Yani buluşma saat 20:00 Toplantı bitimi 22:00

İlk buluşmamız olduğundan dolayı çok fazla katılım yoktu.

Ben yani Ulaş, Metin Abi, Hakan Bey, Latif, Abdurrezak Abi ilk toplantının demirbaşları olduk. Hem bir birimizi daha iyi tanıdık hem de forum hakkında neler yapabiliriz nasıl organize olabiliriz ve nasıl geziler yapabilir kısımlarını konuştuk. Bu arada Metin Abi tam bir organizasyon müdürü olacak yapıya sahip :) sistemli ve bu konularda çok bilgili ;)

Değerli arkadaşlar bu toplantılar hem tanışma hem de birlikte geziler yapmak için yapılıyor. Motosiklet aşkı varsa ve motosiklet binicileri ile iç içe olmak istiyorsanız kesinlikle bize katılmalısınız.

Sevgi ve Saygılarımla

Ulaş

MotoTR

Kıdemli Üye
Gelemesem de nasıl keyifli geçtiğini biliyorum. Elimden geldiğince bu toplantılara katılmak istiyorum. Toplantıların Cuma gününe alınması çok daha iyi oldu. en azından hafta sonu ve ertesi gün bir çok kişi için tatil.

A

A.Rezzak

Misafir
Ulaş bu güzel açıklamaların için teşekkür ederim. Umarım toplantılarımız işlevsel, gezi ve daha farklı etkinlikler için karar imkanı sunar. Hemen ertesi haftasonunun kararlaştırılan gününde gezi yada etkinliğimizi gerçekleştiririz.
Keramet termal gölü gezimizin tadı hala hatıralarımızdan silinmedi.

Sizin gibi çok değerli ve seviyeli arkadaşlarla daha nice neşeli toplantı gezi ve faaliyetleri birlikte yaşamak dileğimle, herkese teşekkür ediyorum.

A.Rezzak Özdil

yesim

Kıdemli Üye
Bu toplantıları hafta sonuna alabilir misiniz? Ben de katılmak isterim ama benim günlerime ve saatlerime ters düşüyor. Ayrıca saat daha erkene alınabilir mi? Mesela cumartesi 14:00 ten sonra.

Organize çalışmalarınızdan dolayı tebrik ederim. Gerçekten başarının temelinde plan vardır ve yeni bir forum olarak bile bu denli düzenli ve programlı çalışmanız çok güzel.

Sizler bir sürpriz yapıp gelecektim ama son anda bir işimin çıkması ve anadolu yakasını çok iyi bilmemden dolayı son anda vazgeçtim. Cuma olması çok iyi olmuş. Fakat ben adresi bir türlü anlayamadım bir harita vs yok mu.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Resimde yüzümüzdeki o gülümsemeler muhabbetin nasıl olduğunu ifade ediyor diye düşünüyorum. Umarım önümüzdeki buluşmalarda aramıza yeni yüzler ve gülücükler katılır.

A

A.Rezzak

Misafir
Resimdeki kareografi nasıl ama?????? Motorcu toplantısı olduğunu yeni gineli bile anlar:D

Teşekkür ederim Latif tek kareyle muhteşem bir netice elde etmişsın, seni şimdiden sitemizin fotografçısı ilan ediyorum. İtirazı olan yoksa tabii, (Ben daha iyi resim çekerim diyenler olabilir tabii);)

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
evt harıka olmuş kare aslıjnda ben bu kareler için daha profesyonel makınası olan biri çekse daha net ve güzel karaler elde ederiz ben inanıyorumkı bır dahakı katılıma bir çok yeni arakdaşlıklar dogacak

A

A.Rezzak

Misafir
VAYYY bizlerden biri, (Aslında bisikletçiyimdir aynı zamanda) Dostum sen yeterki gel, sana baş köşeyi ayarlarız. -Bisiklet motorun babasıdır- inanmazsanız yokuşta deneyin.

Yukarı