22.06.2008 Sapanca Gezisi

Kayıt
2 Haziran 2008
Mesajlar
6
Beğeniler
4
Yaş
39
Yer
34
#1
CADDE ŞAHİNLERİ SAPANCA GEZİSİ


Hava Durumu : Hava tahminlerinde gayet başarılı olan kurumumuz tarafından pazar günü bi aksilik olmadığı beyan edilmiş.

385img385/4165/havadurumu22si9

Gezinin Muhteviyatı Nedir?

Eşle dostla gidilir bol muhabbet çok kahkaha yenilir içilir. Tesis göl kenarıdır, menüler zengin fiyatlar uygundur. SS ve SPORT TOURING binicileri hedef kitledir. Toplu sürüş yapılmayacaktır, katılmak isteyen diğer arkadaşlar buluşma noktalarında yetişebilir. Yön, başlıkta belirtildiği üzere SAPANCA dır. Konaklama yeri fiyat pazarlıkları nedeniyle kesinleşmemiştir (Daha ekonomiğine kim hayır derki?) . Topiğe daha sonra ilave edilecektir.

Buluşma Noktası (1)

Ramoto Saat 10:00

Açık Adresi Nedir ?

Atatürk Cad. Adalı Sok. No:19/1 Maltepe/İSTANBUL
Telefon: 0216 352 18 61

Nasıl Gidilir / Krokinin Tarifi Nasıldır ?

** E5 ten gelinecekse:

Geliş Yönü Fark etmez, Maltepe Köprüsüne, minibüs yolu / sahil istikametinden çıkılır sırayla sola keskin kaygan hemen ardından sağa keskin kaygan 2 viraj ve 2 adet ışıklı kavşak geçilir. Mecburi istikamete kadar hiçbir yere sapılmaz. Mecburide istikamet tabelası gelir düz gidilemiyordur, Karayolları yolu sağ vermiştir, dönülür, Ramoto tam karşımızdadır.

** Minibüs yolundan gelinecekse;

Geliş Yönü Fark etmez, Maltepe merkeze gelinir (Büyük Cami var, emniyet müdürlüğü var oralarda) Maltepe merkez ışıklardan Pendik yönündeysek sola, Kadıköy yönündeysek sağa E5 yönüne dönülür. Yukarıya doğru çıkarken tek yönü ikiye ayıran Y gelir. Sola Dönülür burada E5 ten gelen arkadaşlarla karşılaşma ihtimali vardır, Ramoto tam karşımızdadır.


RAMOTO KROKİ

207img207/5764/krokita9

Buluşma Noktası (2)

OPET (TEM-E6)

Ramoto dan çıktıktan sonra E5 kullanılarak Kartal Köprüsü üzerinden TEM e girilecektir. Ankara yönüdür güzergah, yol üzerinde gelen ilk akaryakıt istasyonu buluşma noktamızdır. Depolar doldurulacaktır, sandviçtir, çiklettir, sudur, sigaradır bilumum ihtiyaçlar karşılanacaktır.

Bahse konu akaryakıt istasyonundan toplu halde yola koyulacak ve ARİFİYE - SAPANCA ayrımına kadar durulmayacaktır (arayı ne siz sorun ne ben söyleyeyim).
Gişelerden sonra tek sıra park edilmek suretiyle geride kalan arkadaşlar 10 dakika beklenecektir ardından tesise geçilecektir. Tesisin krokisi ilk buluşma yerinin veriliği gibi iş bu topicte yayınlanacaktır.

Akla gelen herhangi soru yada ayrıntı için 0533 471 25 50 adlı numaradan topic sahibi aranır.

Konaklama yeri kesinleşmeden yayınlanmasının tek amacı erken bildirim yapabilmektir.

Sevgi ve Saygılarımla, Mutlu Sürüşler;
 
Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.272
Yaş
42
Yer
Kadıköy/İstanbul
#3
Bu kadar planlı bir geziye katılımın yoğun olması gerekiyor diye düşünüyorum...
 
Kayıt
2 Haziran 2008
Mesajlar
6
Beğeniler
4
Yaş
39
Yer
34
#4
Bu kadar planlı olması aslında aykırı SS cileri biraz itiyo. fakat yazdığım gibi sürüüş düzeni oılmıycak. toplanma noktaları haricinde bekleme olmıcak. güzel olucak zevkli olucak. dinleneceğimiz yeride atayım. belki ilginizi çeker
 
Kayıt
2 Haziran 2008
Mesajlar
6
Beğeniler
4
Yaş
39
Yer
34
#5
KONAKLAMA YERİ BELLİ OLDU


BULUŞMA YERİ (3)

MAŞUKİYE CEVİZDİBİ RESTORAN

Saygı Değer Üyeler, Konaklama yerimizi telefon ve mail trafikleri sonunda kararlaştırdık.

Mekan Nedir, Ne Yenir, Ne İçilir?

Açık alandır, yeşilliktir, çimenliktir, kırdır, ağaçtır, kuştur, börtüdür böcektir. Hattızatında kapalı restoranıda vardır. Menülerde yok yoktur. Paket menülerde vardır 11 YTL den başlar, 21 YTL ye kadar gider et ve tavuk bile içerir. Uygundur, cüzdana saygılıdır. Hemen aşağıdaki rapidshare linkinden paket menüler ve fiyat listesi ZIP klasörü olarak indirilir, dilenirse incelenir.

MENÜ LİNKİ
rapidshare.com/files/123333126/menuler.zip.html"]
MENU ve FIYAT LISTESI (Bilgilendirme: Açılan Sayfada ilkin FREE tıklanır sonraki sayfada DOWNLOAD tıklanır)[fade]

Mekan anlatılmaz yaşanır. Yoldan geldiğimiz düşünülerek gölge aranır, kendimize gelmek istenir, yeşil istenir. İstenilene uygunmudur, fotorafı aşağıdadır.

374img374/5401/czdibiga3

Son buluşma noktası, ayrıca konaklanacak yerdir. Dolayısıyla tarif ve krokide verilmelidir. Kroki aşağıdadır, tarifi, açık adresi ve internet sitesi linkide krokinin tam altındadır.

www.cevizdibi.com/images/Cevizdibi_ulasimB

TEM Sapanca girişinden girilir, İZMİT yönüne dönülür, 3 Km. sonra sol tarafta CEVİZDİBİ görünür. Kartepe yolu üzerindedir.

Açık Adresi

Sapanca Yolu Üzeri
Maşukiye /İZMİT

İnernet Sayfasının Linki aşağıdandır.
www.cevizdibi.com/index.html"]
CEVİZDİBİ TESİSLERİ


Mutlu Sürüşler, Saygılarımla ;
 
Yukarı Alt