22'si cuma toplantı notlarımız

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.947
Beğeniler
1.298
Yer
İstanbul
#1
Sevgili motosikletforum ailesi arkadaşlarım bu haftaki toplantımız yedi kişiyle ama zevkli olarak yaptık sevgili oğuz arkadaşımız avrupayakasından hiç üşenmeden geldi sevgili Metin abimiz ve misafiri,fulu arkadaşımız,Latif hocam,Abdülrezzak hocam ve ben sevgili Ulaş hocam malum inşaatından dolayı gelemedi ama gelmiş kadar oldu gelelim bu haftaki toplantımızdan notlarımıza ;

1- Sosyal içerikli hareketimizle ilgili Metin hocamızın yardımı vasıtasıyla Samandıra Yetiştirme yurduyla ilgili ziyaret ve belirli periyodlarda ziyaret esnasında eğitim gibi projeleri geliştirerek sizlerle paylaşıcaz .

2- Motorlarımızın üzerine,kaskımıza sticker yapılacak ad,soyad,kan gurubu ve kaskımı çıkarmayın yazısı ibaresi bunula ilgili olarak topik açılıp bu konudaki istekli olan üyelerimizin bilgileri toplanacak.

3- Avrupa yakasında yapmayı planladığımız belirli zamanlardaki toplantılarımızın
ilkini üyelerimizden Özgür arkadaşımızın organize edeceği yerde toplanma kararını aldık konuyla ilgili tarih duyurusunu sizlerle paylaşıcaz .

4- Sıkı durun bu pazar Beykoz Kılıçlı mevkii gezi organizasyonumuz olacak konuyla ilgili bilgiyi Marmara bölgesi gezi bölümünde detaylarıyla görebileceksiniz .

Buhaftaki motosikletforum toplantı duyurumuz bu kadar sevgili motosikletforum ailesi arkadaşlarımız umarım birdahaki toplantılarımızda sizleride aramızda görürüz sevgiler.

forever motosikletforum;)
 

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Kayıt
13 Ocak 2008
Mesajlar
1.380
Beğeniler
727
Yer
Bakırköy, İstanbul
#3
öncelikle çok renkli bir toplantı oldu.alınan kararlar bakımındanda çok zengin geçtiğini düşünüyorum bütün arkadaşlarımızın gayreti ile bu zor gözüken görevleri umarım yerine getirebiliriz.şimdi toplantıdan küçük kareler.bu arada misafirimizde çok renkliydi teşekkür ediyorum.
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
 
A

A.Rezzak

Misafir
#4
Toplantılarımızda sadece geyiğin ötesinde işlevsel bir özellik var. Sadece konuşup ayrılmıyoruz, aşama aşama kararlar alınıyor ve peşinden uygulamalar. Örneğin forumumuza herkesin kan grupları koyalım dedik, bunu yaptık, forumun topiklerini resim ve görsellerle zenginleştirelim dedik halloldu. Bazı sosyal projelerimiz olsun dedik ve aşama aşama neticeye doğru gidiyoruz.

Modlarımıza görevler taksim ettik. Güvenlik teşkilatı kurduk, hepsi canıgönülden çalışıyorlar.

Düzenli gezilerimiz ve toplantılarımız aksamadan sürüyor.

Yalnız bu hafta kimse tatlı yiyemedi, çünkü kimse doğru tahminde bulunamadı malesef.

Bayan katılımcılarımız hala ortalıkta yok, bütün partileri toplayıp bu konuda da acilen gerekli yasal düzenlemeleri yapacağız, haberiniz olsun. :D :D

Benden emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkürler. Varlığınızla gurur duyuyoruz.
Yarınki gezimizde buluşmak üzere, topcase nizde kangal sucuklar, mangal malzemesi eksik olmasın :D
 
A

A.Rezzak

Misafir
#5
Özgür arkadaşımızın isteği üzerine onun cep telefonu ile çekilen resimleri yüklüyorum. Bunlarla idare edin, resim işini çok önemsemedik bu sefer.

http://i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/topl2/DSC01665.jpg

http://i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/topl2/DSC01664.jpg

http://i118.photobucket.com/albums/o81/nokhcho/topl2/DSC01662.jpg
 
A

A.Rezzak

Misafir
#8
Geçen baktığım resimlere göre sanki kilo almışsınız gibi görünüyorsunuz. Abdurrezak bey size iyi bakıyor sanırım.
Hocam merak etme sen, yarın dolu dizgin at sürdürerek kilolardan eser bırakmayacağım kimsede. Yarın sürprizimiz var hem motor süreceğiz hem at süreceğiz hem ok atacağız, hem mangal ızgara, nasıl ama :D ;)
 
Yukarı