24 Saat Çalışacak Eleman Aranıyor :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba değerli arkadaşlar..

Bildiğiniz gibi M.F. her geçen gün inanılmaz derecede büyüyor ve mesajlara yetişmek neredeyse imkansız hale geliyor. Forum sakinlerinin samimi ve sıcak davranışları sayesinde her geçen gün sayımız da katlanarak artıyor.

Bizler yönetim olarak neredeyse 24 saat forumla ilgilenmek zorunda kalıyoruz. Uykusuz sabahladığımızı çoğu kez görmüşsünüzdür.

Öncelikle forum yönetimine katkıda bulunan bütün arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Katılım Şartları:

Az çok bilgisayar bilgisi olması
Foruma zaman ayırabilecek zamanın olması
Motosiklet bilgisi olursa fena olmaz
Forumda aktif olan üyeler 1.tercihimizdir

Yemek ve yol parası bizden :)

Motosiklet Forum'a katılmak isteyen arkadaşlar bu mesaj altından başvuru yapabilirler :)

teşekkürler

www.motosikletforumwww.motosikletforum.com

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
ulaş abi 24 saat olmasada akşam 10 a kadar bilgisayar başındayım yardımım olursa memnun olurum ama daha çok vakit ayırabilecek arkadaşlar varsa beni geri planda düşünebilirsin..

yesim

Kıdemli Üye
Merhaba Ulaş,

Ben de ekibe katılmak istiyorum. Pelin'i aldınız zamanında beni almadınız :(

Yer
Kadıköy/İstanbul
Yeşim seni de düşünmüyoruz değil. Tek sorun her zaman forumda olamıyorsun. Bir kayboluyorsun bir hafta sonra çıkıyorsun. Gerçekten bu iş biraz gönül işi. Seni aramızda görmekten çok mutlu oluruz. Eğer ben her gün foruma girebilirim diyebiliyorsan biz de isteriz.. Pelin'e gelince pelin neredeyse her gün foruma giriyor ve onu aktif görüyoruz. Motosiklet bilgisi de gayet iyi. Bir daha düşün derim

pelin

Kıdemli Üye
@yesim

Bana diyorsun ikide bir bana niye laf vuruyorsun diye ama sen bence rahat durmuyorsun.. Arkadaşım olmasan beni kıskandığını düşüneceğim artık. Bu ne yaa. aaaaaaa....

Allah aşkına Yeşim'i de alın da rahatlayalım.. Her defasında yok pelin böyle yok pelin söyle

Yer
Kadıköy/İstanbul
@Dr_Wiktor

Rica etsem bana özelden kendinizi tanıtır mısınız?

Teşekkürler

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bu arada unutmadan,

Katılımcı arkadaşlardan ricamız kendi avatarlarını koyarak kullanıcı bilgilerini eksiksiz doldurmalarıdır.

Ayrıca Metin Ulucan abimizi de aramızda görmek isteriz :)

yesim

Kıdemli Üye
Teşekkür ederim,

Ben elimden geleni yaparım. Ama her gün giremeyebilirim. Yani en kötü üç günde bir girerim

Yer
Kadıköy/İstanbul
Hadi bakalım orko hayırlı uğurlu olsun ;) ama bu orko ismini değiştirmemiz lazım.. Önerin ne :)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@ulaş

Herzaman yanınızdayım Ulaşcım,elimden gelen birşey varsa seve seve yaparım..;)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Arkadaşlar ilginizden dolayı çok teşekkür ederiz

Metin abi hadi hayırlı olsun...

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bu yoğun iş temposunda umarım size mahcup olmam Ulaşcım... Ama elimden gelenin en iyisini yapacağıma emin olabilirsin...

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
metin abi tebrik ederim sanave forumumuza hayırlıolsun senbuişinde üstesinden gelirsin merakketme ulaşbeyide dogru seçiminden dolayı tebrik ederim

Yer
İstanbul - Maltepe
moderatörlük konusunda tebrik ederim metin bey. herkese hayırlı ve uğurlu olsun :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Arkadaşlar toplantılara ve gezilere de bekleriz.. Yarın Caddede buluşuyoruz bilginize...

Yukarı Alt