24 Şubat 2008 Pazar gezisi, hava 10 derece güneşli

A

A.Rezzak

Misafir
Arkadaşlar bu pazar yağış olmazsa kimse bizi tutamaz, action var. Herkese rota için cuma toplantıya kadar düşünme ve öneri zamanı, Cuma toplantısında rotayı netleştiririz.

Şimdiden kazasız belasız bol eğlenceli bol katılımlı bir gezi diliyorum.

A

A.Rezzak

Misafir
Arkadaşlar şimdiden söylüyorum, brifingleri, presentasyonları başka güne ayarlayalım, ayda bir gün bile olsa kendinimize ayıralım.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Abdülrezzak hocam listenin başına beni yaz hazır ve nazırım şimdiden iple çekiyorum hadi arkadaşlar geziye...:D:D:D

forever motosikletforum

yesim

Kıdemli Üye
Bu pazar hava güneşli ve 9 derece gözüküyor. İyi bir tur olabilir.

Size şimdiden iyi eğlenceler...

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
gurup içinde motoru olmayıpta gelmek isteyen arkadaşları müsait olan arkadaşlar belki artçı olarak alırlar toplantıda bunuda konuşabiliriz Abdülrezzak hocam ...;)

Latif Korkmaz

Forum Bağımlısı
rotayı ben çizeyim isterseniz arakdaşlar süper bir rota ögrendim ama tarıfı biraz zor siz en iyisi arkamdan gelin bu rota bisiklet kulanıcıları içinde idall

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Arkadaslar,insallah hava güzel olur ve güzel bir gezi, tabiiki bununla beraber güzel fotograflar.Daha cok katilan arkadas olur bu haftasonu herhalde.
Kurtlarinizi dökmek icin iyi bir firsat.hadi bakalim hadi....:cool::cool::cool:

A

A.Rezzak

Misafir
Hakan bir cuma gelsin sanırım güzel fikirler oluşur, birde genel istek önemli, ben sadece Latife olsun diye söyledim, Herkes birlikte karar versin Parise bile gideriz.:D:D

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar geziye katılacak veya katılmayı düşünen arkadaşlar cuma günki toplantıda ve toplantı sonrası duyuruda rota ve katılımcıları duyurucaz bilginize

forever motosikletforum:eek:

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Sevgili arkadaşlar bu haftaki gezimizin rotası belli oldu Beykoz Kılıçlı köyü mevkine gidicez buluşma yerimiz bulgurlu mado saat 10:30 hareket saati 10:45
toplu sürüş kurallarına riyayet edilecek gerekli donanım ve ehliyeti olamıyanlar gezimize malesef katılamıyacaklar şimdiden herkese iyi geziler....

forever motosikletforum ;)

A

A.Rezzak

Misafir
Arkadaşlar bu pazar gezimizin rotası belli oldu. 10.30 Çamlıca MADO dan hareket. 10.45 Ümraniye Carrefour girişnde diğer katılımcılar ile buluşma. Polonezköy Cumhuriyet İsaklı kavşağı OPET te İsmail abimizle buluşma. Kılıçlı köyündeki eşsiz doğa harikası tepenin başındaki at ve okçuluk çifliğine gelme ve orda etkinliklerde, bulunma.

Avlayabilirsek tavşan eti ızgara, yoksa Latif kardeşimizin ısrarı üzerine okla en münasip av lardan bir tane :D avlayıp ızgara yapma ve devamında birlikte karar verilen rotadan dönüş, katılacak herkese şimdiden bol eğlenceli muhabbetli bir gezi olması dileğimle.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bu pazar gezimizin rotası belli oldu. 10.30 Çamlıca MADO dan hareket. 10.45 Ümraniye Carrefour girişnde diğer katılımcılar ile buluşma. Polonezköy Cumhuriyet İsaklı kavşağı OPET te İsmail abimizle buluşma. Kılıçlı köyündeki eşsiz doğa harikası tepenin başındaki at ve okçuluk çifliğine gelme ve orda etkinliklerde, bulunma.

Avlayabilirsek tavşan eti ızgara, yoksa Latif kardeşimizin ısrarı üzerine okla en münasip av lardan bir tane :D avlayıp ızgara yapma ve devamında birlikte karar verilen rotadan dönüş, katılacak herkese şimdiden bol eğlenceli muhabbetli bir gezi olması dileğimle.
Abi Latif hocam umarım av olayını ciddiye almaz yoksa yandık :D:D:D

Yukarı