27 Nisan Pazar Forum Gezisi-Mangal Partisi

Yer
Kadıköy/İstanbul
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

27 Nisan Pazar Günü bir gezi düzenliyoruz. Mangal partisi de yapacağımız bu gezide mangal yapmayı da düşünüyoruz. Rotayı sevgili abimiz Metin Ağca belirleyecektir.

Bütün forum ailesine duyurulur.

Katılmak isteyenler lütfen bilgi versin...

Görüşmek üzere...

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
rota dan benim de yeni haberim oldu, rota konusunda alternatif yerlerden birini seçelim isterseniz;
- ömerli barajının yanı
- ağva tarafı
- beykoz ormanı
- taşdelen
- küçük çamlıca
- belgrat ormanı
- ishaklı, ahmetli, riva
- göktürk vs.vs... geziye katılacak arkadaşlar bu konuda fikrini belirtir ise bu yerlerden ya da kendilerinin belirleyeceği bir yerde piknik yapabiliriz...

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bana hepsi uyar nereye derseniz oradayım ;)

Yer
istanbul
:D@agcam

:Dfikir ve rota güzelde ben birşeyi anlamadım.mangal yapacaksak(PİKNİK)gideriz çayır cimenlik ormanlık bir alana yada deniz kenarına güzel bir güngeçiririz okey.motor gezizi yapacaksak saydığınız rota ideal.mangaldan bahsediyosunuz ömerliden göktürke uzanıyosunuz ne alaka:confused: canım abim ne alaka.bak şimdi kırıldım:mad:

Yer
istanbul
pardon yaa çok özür dilerim yazıyı bitarafımdan okumuşum beşyüz onbir beş milyonkere özür biidaaa olmaz söz

Yer
istanbul
@ulaş

:)BEN ÖLÜ YADA DİRİ GELECEĞİM;) REZERVASYONUMU YAPIN LÜTFEN SAYGILAR

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
rota belirlemesi sonuçlandı :) ömerli baraj gölü yanı, imkanı olan uçurtma, balık oltası, mısır (yem için), hamak, top vs. getirebilir, organizasyon için fikri olanlar yazsın lütfen...

Yer
Kadıköy/İstanbul
Tamamdır patron Ömerli Baraj Gölü yanı uygundur. Netleşmiştir... Ben olta bulursam getircem.. uçurtma da olabilir :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Bu arada hareket noktası Kızıltoprak Delta Bisiklet (MotoTR) Saati Metin Abimiz belirlesin.

Benim bi fikrim var çıkın Osmaniyeye gelin,daha süper olur :)) şaka şaka 1000 km yol motosikletle zaten bigünde çekilir

Yer
istanbul
:D@pelin

:Dkesinlikle size katılıyorum birşeyleri paylaşmak derken umarım yanınızda bişeyler getirirsinizde paylaşacak bişeyimiz olur.(börek ,poğaça,dolma vs.vs.)ya bu paylaşma fikri bayağı bi güzel.sizi tebrik ediyorum.helal olsun.biz çalışan bayanlar olduğumuz için böyle hamur yemek işleri elimizden gelmiyor(tabiii yersen):D:D:D:D:D

Yer
istanbul
biraz gereksiz görünen bir ayrıntı ancak bence onemli piknik malzemelerinin(mangal ızgara yiyecekler vs.)bunlarıda organize edelim malüm can boğazdan gelir kgs ogs si yoksa orda kalır bizde aç kalırız.ben öküz keselim derim

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
arkadaşlar öncelikle organizasyonu yapmak için belli bir sayıya ulaşalım, katılım olacak ise organize kolay, aramızda iş bölümü yaparız, pazar 10,00 delta hareket-10:30 şile yolunda pendik ayırımında buluşma, 10;45 piknik alanına iniş, vs.vs bu arada malzemeleri de gelecek arkadaşlara bölüştürürüz, katılım netleşsin o zaman hallederiz öküzü, kuzu yu :)

A

A.Rezzak

Misafir
Selam arkadaşlar 4 tekerliler gezinize katılabiliyormu ???

Araziye gidilecek noktaya normal binek araçlar rahatça gelebilirmi ???

Katılımcı sayısı sınırlımı, istediğimiz kadar kişiyle katılabilirmiyiz ???

Katılımcılar için yaş sınırlaması varmı ???

Teşekkürler

Yukarı Alt