29 Şubat forum toplantımızın çok renkli geçtiği. İşte resimler.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Resimler sadece benim makinada o yüzden konuyu ben açtım. Toplantı kararlarını da arkadaşlar ilave ederler sanırım.

Bu haftaki toplantımız katılım ve konular itibariyle renkli ve güzeldi aramızda yeni arkadaşlarımızı görmekten çok keyif aldık umarız bu ambians ve birliğimiz güzel ve bozulmadan devam eder toplantı ile ilgili notlarımızı sizlere iletelim

Toplantı Kararları ile ilgili sevgili motosikletforum ailesine duyurularımız:

1- Önümüzdeki hafta 07.03.08 Cuma toplantımızı Kızıltoprak Delta bisiklet'de toplanıcaz buluşma saatini sadece bu toplantı için 19:00 da olucak

2- Üyelerimizden Alperan Ateş Sticker larımızın dizaynı için görev aldı.

3- Üyelerimizden Enduro58 Motosikletforum logolu Bere,boyunluk,Tshirtleri için görev aldı.

4- 07.03.08 Cuma toplantımızdan sonraki toplantıları 15 günde bir farklı yerlerde yapılmasını ve bu toplantı organizasyonlarının katılımının artması için üyelerden gelicek tekliflere açık olarak toplantı tarihleri dışındada aralarda organize olmayı karar aldık.

5- Gezi ve Organizasyonları toplantı haftalarının akabindeki hafta sonlarında yapılmasını gezi planı ve routu Abdülrezzak hocam ve Latif hocam organize edicekleri konusunda kararı alındı.

6- Fuar öncesi Hafta toplantıda Bütün motosikletforum üyelerine toplantıda fuar davetiyelerinin dağıtımını Delta bisikletten Ulaş hocam yapıcak.
Fuar standında foruma yardımcı olmak için görev almak isteyen gönüllü arkadaşlarda aynı şekilde Ulaş hocama başvuruda bulunabilirler.

7- Forum üyelerinin Çeşitli konular hakkında foruma katılım ve bilgi aktarımını sağlamasını forumu sadece seyri değil katılımla paylaşımı zenginleştirme kararı alındı.

8- Önümüzdeki haftlarda tiyatro organizasyonu yapılacak konuyla ilgili olarak organizasyonu yapmak üzere üyelerimizden Maceracı duyurusunu yapmak üzere görev aldı.

9-Motosikletforum olarak ilke ve birliğimize zarar gelmemesi adına Markalar ve kurumlar adına kötüleme ,haksız rekabet yapılmaması konusunda dikkat edilmesi,herhangi bir siyasi veya yanlı haber konusunda yayın yapılmaması bu toplantıda alınan ortak karar olarak sizlere duyurusunu son madde olarak bilginize arz ederiz.Sevgiler

Forever motosikletforum

selam sevgili arkadaşlar, sayenizde imaj değişikliği yaptım ve yazıyorum..öncelikle bu görevden dolayı arkadaşlarıma teşk ederim.( resimler harika çıkmış tşk )
elimden geleni yapmaya çalışacağım arkadaşlar.bugün yaptığım ufak bir ön çalışmada,tiyatroya yirmi ,otuz gün öncesinden rezarvasyon yaptırıp biletleri almamız gerekiyormuş.daha işin başındayım ,sizlere en kısa zamanda bilgi vereceğim.
şimdiden hepinize teşk ediyorum. görüşmek dileğiyle.

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

sayın maceracı bu adresten biletleri 1 gün öncesinden rezerve edebiliyorsunuz, şehir tiyatrosunda 5.3.2008 saat: 20:30 da kadıköy haltun taner de tozlu çizmeler oyunu var, ben onu önerebilirim...

sayın agcam ilgine teşk. 5/3/2008 tarihinde kadıköy haldun tanerde 20.30 da ( tekrar çal.sam )oyunu var komedi türünde.

MART AYI OYUNLARI
eskici dükkanı(26-30)mart

sevgili arkadaşlarhaldun tanerde 12-13-14-15 martta saygılı yosma oyununun 20.30 matinesine öneriyorum.yukarıda belirttiğim tekrar çal.sam oyununun biletleri tükendiği ve ayın 6 sından 11 ine kadar seyahatte olacağımdan dolayı ,saygılı yosma oyununu tavsiye ediyorum.öncelikle yukarda belirtmiş olduğum tarihlerden,en uygununun sizler tarafından seçilmesinin ve 5 mart tarihine kadar ,gelmek istiyenlerin bana haber vermesini rica ediyorum. ben 6 martta burda olmıyacağımdan dolayı 5 marta kadar rezervasyon işlemlerini bitirmek istiyorum .bilginize arzolunur. teşk.

selam arkadaşlar,anlaşılan bu konuyu tekrar ele almamız gerekecek.şimdilik burada noktalayalım. belirttiğim gibi seyahata çıkıyorum,ünümüzdeki haftaya ,toplantıda detayları görüşürüz.bütün arkadaşlara sevgilerimi gönderiyorum.görüşmek dileğiyle.

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
yönetimin bu konuya acilen el atması lazım, o kadar plan program yapıldı, netice alınmaz ise yazık olacak

kararlara saygımız var arkadaşlar ama,tiyatroya gönül veren arkadaşlar göremiyoruz,
sayın ulaş,sayın agcam,yargısız infaz yapıyorsunuz:D:D

agcam

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
nice az topluluklar, çoklara karşı galip gelmiştir, sayın maceracı önemli olan nicelik değil nitelikdir, infaz yapmak değil amacımız, kararımızı uygulamak idi, sizi üzdü isek özür dileriz :)

Yukarı