29 şubat motosiklet forum buluşmasına avrupa yakasından gidecek olan arkadaşlar.

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
her hafta anadolu yakasında yapılan geleneksel forum buluşmasına avrupa yakasından katılacak arkadaşlar bana bildirsin buluşma yerini ayarlayıp hep beraber forum buluşmamıza katılabiliriz isteyen herkez yanında arkadaşınıda getirebilir.hepinize iyi sürüşler...farınızda yolunuzda açık olsun.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Ya kardeşim varya sırf senin için bir gün avrupa yakasına geçip ordan seninle gelicem şu avrupa yakasındaki arkadaşları belki gaza getiririz :)

forever motosikletforum

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
sağolasın abi abi 100rr 1000rr hepsi bizden .olabilir aslında ama ben 20,30 gibi anca çıkabilirim nasıl olacak.?abi benim yerimde bakırköyde gelebilme ihtimalin varsa akşam beraber çıkalım.

yesim

Kıdemli Üye
Bence sorun adresin tam net olmaması.. İnsanlar daha her hafta buluştuğunuzu bilmiyor. Bunu çözmek lazım.

Yer
Istanbul, Kozyatagi
Arkadaşlar herkese merhaba. Tanışma bölümünde kendimden kısaca bahsettim. Bugün toplantı konu başlığına takıldı gözüm. Toplantı yeri çok merkezi olmadığı fikrine kapıldım. Gelmeye niyetlenipte karıştıranlar, ya da gelmekten vazgeçenler olabilir. Tabi bu benim kişisel görüşüm. Benim bulmam zor olmaz diye tahmin ediyorum çünkü Kozyatağı'nda oturuyorum. Bu akşam imkanım olursa geleceğim. Haftasonu şehır dışına seyahate çıkacağım için hazırlık yapmam lazım. Umarım buluşma için vakit ayırabilirim. Gelemesem bile toplanacak üyelere iyi eğlenceler ve hoş sohbetler dilerim.
Saygılar.

Yukarı