3 aralık salı günü balık tutmaca

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaşlar,

Ani karar verilmiş birşey (5dk önce :) ) Bilgin'le sabah Mecidiyeköy'de buluşup Tarabya taraflarına balığa gidiyoruz. Sabah 7:00'da oltaları alıp yola koyulacağız.

Gelmek isteyen uğrarım diyenler telefonum var nasılsa... Haberiniz olsun.

Biz öyle ismi E harfi ile başlayanlar :pgibi cross aktiviteleri düzenleyip sonra resim koymayız. Önce haber veririz :komik::koptum:

İsteyen istediği saatte katılabilir (tabi akşam olmadan)

İsmail

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Hadi bakta sonra yat.. Sonra balık tutamazken uyuyakalmayalım :) Termusun varsa al yanına :) Bir kahveden çay alırız içeriz :)

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Ah be abi hafta
Arkadaşlar,

Ani karar verilmiş birşey (5dk önce :) ) Bilgin'le sabah Mecidiyeköy'de buluşup Tarabya taraflarına balığa gidiyoruz. Sabah 7:00'da oltaları alıp yola koyulacağız.

Biz öyle ismi E harfi ile başlayanlar :pgibi cross aktiviteleri düzenleyip sonra resim koymayız. Önce haber veririz :komik::koptum:

Taşlar meteor gibi mübarek :D

Erhan Başımoğlu

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/beşiktaş
Arkadaşlar,

:eek: Eneeee :islik:

İlk yapacağımız cross a mecburi davetlisiniz ismail bey :mad: Ben buraya giremem dediğin an F650 benimdir :)

Nasıl ama :harika:

Doğan PARILTI

Forum Bağımlısı
Yer
İSTANBUL
Doktor veya hemşire değilseniz Allah rıza için sakın dokunmayın diye yazıda fena olmazdı hani :D
Şaka bir yana köşeli olursa sticker yapıştırırken sorun olabilir ama köşeleri yuvarlatılmış birşey heryere yapışır ;)
Hatta imin altına kocaman bir ENDURO GRUBU fena olmazdı :D
cık bu olmadı sonra hastanede kan ararken enduro kan grubu ararken cuk öbür dünya ,vazgeçtim :/

Yukarı