3 mart 2013 kefken kerpe gezisi (İstanbul)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Uzun zamandır hareketsiz yatıyoruz.Biraz hareketlenelim.
Hava şartları da uygun olursa bu pazar sabah erken yola çıkmalı kefken kerpe gezisi yapmayı düşünüyoruz.
Ben Bursa'dayım ama bu gezi için cumartesi fuardan sonra İstanbul'da kalacağım.Ve eşimle beraber pazar sabahı erkenden yola çıkacağız.
Katılmak isteyen arkadaşlar buyurun bekleriz.
Muhtemel Rota: TEM otoyolundan kandıra ve kefken kerpe.
Toplanma saati: 08:00
Hareket saati : 08:30
Lütfen dolu depo geliniz.Aracınız tüm sigorta ve evrakları ve ehliyetiniz yanınızda olsun.
Bu etkinlikte KASK zorunludur.KASKsız sürücüler kesinlikle bu geziye iştirak edemez.
Bu gezide tüm sorumluluk katılımcıya aittir.Hiç bir şekilde ve şartta gezi düzenleyicisi ve Motosikletforum yönetimi sorumlu tutulamaz.

Katılımcılar:
Şenol SEL + Fügen ARIK
Serdar YAŞDERE + eşi
Hakan ERSÖZ (Belki)
Özgür UZUN (Belki)
Doğan Parıltı
Engin Çoban

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
saygılar, çok güzel mekan. 4 yıl gezdim oraları. size güzel bir gezi diliyorum. keşke yanınızda olabilseydim. bu sene fuara bile gelemedim malesef

Uzun zamandır hareketsiz yatıyoruz.Biraz hareketlenelim.
Hava şartları da uygun olursa bu pazar sabah erken yola çıkmalı kefken kerpe gezisi yapmayı düşünüyoruz.
Ben Bursa'dayım ama bu gezi için cumartesi fuardan sonra İstanbul'da kalacağım.Ve eşimle beraber pazar sabahı erkenden yola çıkacağız.
Katılmak isteyen arkadaşlar buyurun bekleriz.
Muhtemel Rota: TEM otoyolundan kandıra ve kefken kerpe.
Toplanma saati: 08:00
Hareket saati : 08:30
Lütfen dolu depo geliniz.Aracınız tüm sigorta ve evrakları ve ehliyetiniz yanınızda olsun.
Bu etkinlikte KASK zorunludur.KASKsız sürücüler kesinlikle bu geziye iştirak edemez.
Bu gezide tüm sorumluluk katılımcıya aittir.Hiç bir şekilde ve şartta gezi düzenleyicisi ve Motosikletforum yönetimi sorumlu tutulamaz.

Katılımcılar:
Şenol SEL + Fügen ARIK
Serdar YAŞDERE + eşi
Hakan ERSÖZ (Belki)
Özgür UZUN (Belki)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Tem otoyolu TSK Mehmetçik vakfı OPET tesislerinde toplaştık.Çay sigara tanışma rota planlama konularını tartışıp sonuca bağladık.
Serdarın naigasyonuna bağladık kendimizi.Nereden bilecektik başımıza gelecekleri.
Yola çıkıp biraz gidince birden TEM den çıkıp tavşancıl yoluna girdik ve bol kahkahalı eğlenceli gezimiz başlamış oldu.Bir ara Ballıkayalar Milli parkına gideceğiz sandık ama geçince derin bir ohh çektik.Nereden bilecektik dağ yollarından patikalardan çamurlu köy yollarından ortalama 40 km hızla seyredilen bir rotadan 4 saatin sonunda kefkene varacağımızı.
Batağı yan rüzgar yedik bazı yerlerde savrulduk ama düşmedik.Sağ salim neşe ile başladığımız gezimiz bol kahkaha ile sağ salim neşe ile bitirmenin huzur derin on çekişleriyle tamamladık.
Katılımcı arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.
Gezimize 5 kişi 4 moto ile başladık.Zaman zaman Serdara bir arkadaş uğrayıp durdu.ÖZellikle turing makine ile bozuk arazi yollarından çamurdan geçerken yusuf lar ziyaret etti :Neyse yusuflar dönüş yolunu bulunca terki diyar ettiler Serdarı.

Devamı yarın

Berkay Ömür

Kıdemli Üye
Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
Tem otoyolu TSK Mehmetçik vakfı OPET tesislerinde toplaştık.Çay sigara tanışma rota planlama konularını tartışıp sonuca bağladık.
Serdarın naigasyonuna bağladık kendimizi.Nereden bilecektik başımıza gelecekleri.
Yola çıkıp biraz gidince birden TEM den çıkıp tavşancıl yoluna girdik ve bol kahkahalı eğlenceli gezimiz başlamış oldu.Bir ara Ballıkayalar Milli parkına gideceğiz sandık ama geçince derin bir ohh çektik.Nereden bilecektik dağ yollarından patikalardan çamurlu köy yollarından ortalama 40 km hızla seyredilen bir rotadan 4 saatin sonunda kefkene varacağımızı.
Batağı yan rüzgar yedik bazı yerlerde savrulduk ama düşmedik.Sağ salim neşe ile başladığımız gezimiz bol kahkaha ile sağ salim neşe ile bitirmenin huzur derin on çekişleriyle tamamladık.
Katılımcı arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.
Gezimize 5 kişi 4 moto ile başladık.Zaman zaman Serdara bir arkadaş uğrayıp durdu.ÖZellikle turing makine ile bozuk arazi yollarından çamurdan geçerken yusuf lar ziyaret etti :Neyse yusuflar dönüş yolunu bulunca terki diyar ettiler Serdarı.

Devamı yarın
:D Şenol hocam fotoğraf da istiyoruz.

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Şenol Hocam Merhaba,

Ben Doğan Parıltı'nın iş yerinden arkadaşıyım. Dün ki geziden sonra Doğan arkadaşımız kurstan eve dönüşte akşam 21:30 sıralarında bir aracın çarpması sonucu kaza geçirmiştir. Haber vereyim dedim. Sağlık durumu iyi daha yanına gidemedik. Kaburgalarında kırık varmış. Telefona cevap verebiliyor. Şu anda Kaynarca da Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi yapılıyor. Hepimiz için geçmiş olsun.

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Şenol Hocam Merhaba,

Ben Doğan Parıltı'nın iş yerinden arkadaşıyım. Dün ki geziden sonra Doğan arkadaşımız kurstan eve dönüşte akşam 21:30 sıralarında bir aracın çarpması sonucu kaza geçirmiştir. Haber vereyim dedim. Sağlık durumu iyi daha yanına gidemedik. Kaburgalarında kırık varmış. Telefona cevap verebiliyor. Şu anda Kaynarca da Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi yapılıyor. Hepimiz için geçmiş olsun.

Yer
Başakşehir - İSTANBUL
Şenol Hocam Merhaba,

Mustafa_Karik

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Şenol Hocam Merhaba,

Geçmiş olsun. Yapabileceğimiz bir şey varsa lütfen haberdar edin.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Şenol Hocam Merhaba,

aradık telefona ulaşılamıyor.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Doğan kardeşimle şimdi telefonla görüştüm.Kazada bir kaburgası kırılmış.Şu anda hastaneden taburcu işlemleri yapılıyormuş.
Kazaya sebep olan araç sürücüsü dün geceden beri yanında kalmış.Sürücü kazaya sebebiyet vermiş.Tutanaklarda tüm kusur oto sürücusune verilmiş.
Detayları Doğan kardeşim yazacak.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/886684_491339387596382_2045482022_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/58403_491339954262992_592920811_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/644184_491337007596620_1568631045_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/299817_491337137596607_1468379523_n.jpg

Yukarı