3 Tekerlekli BMW

Ali Aygün

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
motoron.com.tr/news/678_bm3

Motomag, EML Speed 2000 ismini verdiği modellerde BMW’nin K1200 serisi motosikletleri kullanmış. Yan sepetler ile 3 tekerlekli hale getirilen BMW’lerde bulunan 130 Nm. güç üreten motorların, toplamda 450 kg.’yi bulan ağırlığı taşırken zorlanmadığı belirtiliyor. Normalde motosikletten korkan kişiler için oldukça eğlenceli olabilecek modellerin İngiltere satış fiyatları 32.000€.

motoron.com.tr/news/678_bm1

motoron.com.tr/news/678_bm2

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Abicüm bu motorla 120 km ile sert bir ivraja girilmez sanırım.Yada ani bi olayda ani bi manevra işini bitirebilir...Oldum olası sepetli motorları sevememişimdir...motorlar çok güzel ama yanlarındaki sepetler tüm işin içine ediyorr bence....

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
çok şekilsiz mantıksız bence bunu alacağıma gider bir otomobil alırım daha iyi.

Altan

Kıdemli Üye
Yer
İzmir
32.000 euro, (hemde avrupa fiyatı herhalde bize gelince ikiye katlanır) bu alet için çok fazla.

Kullanması çok zor.
Bir motor gibi değil daha çok bir triportör kullanmak gibi. (eskiden vardı ,yaşı 40 civarında olanlar hatırlar.Bir ara arçelikte üretmişti.Yazık artık pek görünmüyorlar oysa şehir içi küçük taşıma işleri için ideal ve ekonomik bir çözümdü)

Son derce dengesiz ve viraj yeteneği değişken (sağa ve sola aynı şekilde dönmüyor selede oturan kişinin ağırlığına göre sürüş karakteri değişiyor) sürekli sağa çekme-dönme eğiliminde bir motor.Zaten bu sebeple ön amortisör ve mafsal takımları güçlendirilmiştir.Bu da size sert amortisör ve konforsuzluk olarak döner.(resimlere dikkatle bakılırsa öndeki abartılı yay ve amortisörleri görürsünüz)

En kötüsüde o sepetin içinde bir kaza yapmak herhalde .Ne çıkabilirsin, ne de kaçabilirsin.

Dörtte bir fiyatına küçük bir araba almak hem daha ekonomik hem de daha kullanışlı olur herhalde.

altan

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bence hoş ve nostaljik ama fiyatı cidden çok pahalı adama demezlermi aynı fiyata bmw 3.16 yada passat varriant gibi üst sınıf otomobil alınır diye:D

Yer
samsun
aynı tip hayabusa bile var hatta arkadan arka teker 2 ön teker 1 tekerli var bide öle bi yapmışki adam bende ne resimler var ama konu açmayı ve resim koymayı bilmiyorum bi yardımcı olun daa:D

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bencede cok guzel tam bır uc kısılık aıle aracı

Yer
ordu
ilk makasta sepet makasa girilen aracın arka tamponunda kalır bence:)özelliklede agresif sürüs tarzı olan arkadaslar icin:)parasını gectim cok sekilsiz durmus..selma hayek le benim yanyana bir ikili olmamız gibi bisey:)

Yukarı Alt