34 Zj 6372 - Honda Nc700s Beyaz Çalındı.

Arkadaşlar merhaba. 26 haziran gecesi saat 01.44 te Çağlayandaki evimin önünden motorsikletim çalındı. Çalınma anı ve çalanlar ortada ama kask taktikları için maalesef fazla yol katedemedik. Gören yada denk gelen olursa aşagidaki numaradan bana ulaşırlarsa sevinirim. Motorsikletim beyaz renkli nc700s modeliydi. Givi marka koruma demirleri vardi. Onun disinda ekstrasi yoktu.
Motorsikleti bulan gören duyan yada malum kişiler görüyorsa onlar içinde bir miktar ödül/ödeme yapmaya hazırız.
Videoyuda paylaşıyorum ama lütfen yaptığım hatayı tekrar tekrar yüzüme vurmayın. Çok büyük bir hata yaptığımın farkındayım :)

Çalınma anı :

Plaka : 34 ZJ 6372
Numaram : 535 8453063

Armağan Pekatik

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal / İSTANBUL
Bu Şişli civarı de ne kadar çok motor çalınıyor arkadaş. Ben anlam veremiyorum. 2 sn'de direksiyon kilidini kırdı değil mi onlar?
Çok geçmiş olsun. Hiç üzülmeyin ben sizde hata falan göremiyorum. Vergisini ödediğimiz devletin, vergisini ödediğimiz yoluna, vergisini ödediğimiz aracı istediğimiz gibi bırakmanın neresi hata? Bence devlet araçlardan aldığı bu vergilerin ve zorunlu trafik sigortasının hakkını çalınan araçlarının bedelini ödeyerek vermeli ve insanları kaskonun batağına zorunlu bırakmamalı.

Ya bu haberleri gördükçe çok üzülüyorum ve iyi ki kaskom var diyorum.

Arkadaşlar merhaba. 26 haziran gecesi saat 01.44 te Çağlayandaki evimin önünden motorsikletim çalındı. Çalınma anı ve çalanlar ortada ama kask taktikları için maalesef fazla yol katedemedik. Gören yada denk gelen olursa aşagidaki numaradan bana ulaşırlarsa sevinirim. Motorsikletim beyaz renkli nc700s modeliydi. Givi marka koruma demirleri vardi. Onun disinda ekstrasi yoktu.
Motorsikleti bulan gören duyan yada malum kişiler görüyorsa onlar içinde bir miktar ödül/ödeme yapmaya hazırız.
Videoyuda paylaşıyorum ama lütfen yaptığım hatayı tekrar tekrar yüzüme vurmayın. Çok büyük bir hata yaptığımın farkındayım :)

Çalınma anı :

Plaka : 34 ZJ 6372
Numaram : 535 8453063
Geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm.

Geçmiş olsun umarım motorun bulunur. Benimde motor alacak olursam koyacak garajım, bahçem yada apartman girişi gibi emin kapalı yer olmayınca insan kilide alarıma vb pek güvenemiyor. ücra köşelerde köylerde şehre uzak semtlerdeki motor tamircilerinde, artık aklınıza neresi geliyorsa araştırmanızı öneririm. Mesela satılık motosiklet ilanı bakıyorum motosikleti ruhsatsız evraksız bisiklet gibi satanlar var yok hacizi var yok hurda belgeli gibi yazanlar var belki doğru belki yalan tekrar çok geçmiş olsun

Yukarı