5-6-7 Haziran 2009 9.ENDUROCLUB MOTORSİKLET FESTİVALİ

Yer
Balıkesirrr..
Bu yıl 9.su düzenlenecek olan festival; Kirazlı Manastırı / Kapıdağ - ERDEK Yarım Adasında gerçekleştirilecektir.

BALIKESİR/ ERDEK

Konserler
Doğa yürüyüşleri
Atlı doğa gezileri
Motokros yarışı
Eğitmenlerden enduro eğitimi
Yavaş gitme yarışı
Çukurdan çıkma yarışı
Firmaların ikramları
Çekilişler/ Hediyeler ve daha pekçoğu...

YİYECEK, İÇECEK;
Yiyecek ve içecekler (alkollü dahil) etkinlik süresince,etkinlik alanında kurulacak olan sıcak - soğuk içecek standlarından ve yiyecek standlarından şehir fiyatlarının altında ve hatta ücretsiz , self servis şeklinde karşılanabilecektir.
Arzu edenler özel yiyecek veya içecekte getirebilir.
Kahvaltı açık büfe sunulacak,dileyenler kendi kahvaltılarını kendileri yapacak.

KONAKLAMA;
Kamp alanında çadır uyku tulumlarında(herkes kendi getirecek) konaklanılacaktır.Ayrıca festival alanına yaklaşık 25 km Erdek ilçesinde çeşitli otellerden faydalanabilir.Etkinliğe özel motel-otel konaklama bilgileri için bizlere ulaşabilirsiniz.

SU VE TUVALET;
Kamp alanında içme suyu,bayan-erkek tuvaleti bulunmaktadır.

GENEL TAVSİYELER;
Eşinizle veya bayan arkadaşınızla katılabilir,hatta araç ile geliyorsanız çoçuklarınızlada gelebilirsiniz.Enduro motor ile gelmeniz halinde dağ yollarında dolaşmaktan büyük zevk alabilirsiniz.Bölgede doğal ve tarihi güzellikler bulunmaktadır,geziler yaparak bu gizli güzellikleri keşfedebilirsiniz.

GETİRİLMESİ TAVSİYE EDİLEN MALZEMELER;
*Çadır-uyku tulumu-mat,
*Sıvı sabun,tuvalet kağıdı,
*Havlu,kişisel bakım malz.,
*Uyku tulumu altlığı veya şişme yatak,
*Kupa/bardak,
*Kafa lambası veya el feneri,(yedek pil)
*Yağmurluk,(hava durumuna göre)
*Polar takımı,
*İhtiyacınız kadar çöp poşeti,

ETKİNLİKLER;
Cuma;
Serbest arazi gezileri,
Erdek'i ziyaret,meydanda Atatürk Anıtına çelenk koyma töreni
ve Erdek Belediyesince ağırlanma
Rehber eşliğinde Doğa yürüyüşleri,
Çeşitli firma ikramları

Cumartesi;
08:00-10:00 Kahvaltı,
10:00-14:00 Serbest enduro ve doğa yürüyüşü
14:00 Yavaş Gitme yarışı,
16:00 Enduro yarışı ve gösterileri,
19:00 Akşam yemeği,
20:00 Romen Gösterisi,
22:00 Konser,
Gün içerisinde atlı doğa gezileri
Sinevizyon gösterisi,
Çeşitli firma ikramları

Pazar;
08:00-10:00 Kahvaltı
10:00-13:00 Enduro Eğitimi (ileri seviye)
13:00-14:00 Öğle Yemeği
14:00-16:00 Serbest enduro ve doğa yürüyüşü
Gün içerisinde atlı doğa gezileri

eve dönüş

NOT:Alana en yakın benzin istasyonu 18 km mesafededir.Bandırma yada Erdek bölgesinde depolarınızı Doldurmanız tavsiye edilir.

MESAFE VE ULAŞIM;
Bandırmadan;
-İstanbul (deniz yolu ile),
-Ankara 482 km,
-İzmir 272 km,
-Antalya 605 km.,

Erdektan festival alanı;22 km.dir.
Bandırmadan festival alanı ; 26 km dir.

DETAYLAR
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yer
Balıkesirrr..
Arkadaşlar bundan önce aynı yerde kapdağ motorsiklet festivali olarak gerçekleşmişti.Bu sene enduro club ü adı altında gerçekleştirilecek.Bu seneki organizasyon daha kapsamlı olacak katılmayanlar pişman olur duyrulur gece ateşler yakılıp canlı konserler olacak eğlencede limit yok duyrulur.. Ulaş benden bu kadar gerisi sana kaldı istanbulu toplayıp getirmen lazım....

Yer
Balıkesirrr..
Bence gelmeniz lazım yoksa çok şey kaçıracaksınız ister karadan ister deniz yolu ile seyahat edin ben 2006 yılında bu etkinliğe katılmıştım.O Zamanda herkes soğuk baktı bu organizasyona ama süper bi etkinlik oldu.Ve gelmeyenler başladı seneye bu etkinlik yapılırsa muhakkak gidelim demeye..Şimdi şanş varken istanbul MF olarak orada bi PANKART açmamız gerektiğini düşünüyorum...Ulaş duyrulur sana forumu toplamaya başla...

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
4-7 Haziran 2009 tarihlerindeki Bursa Tüyap Sergi salonunda Doğa ve Av fuarında Bursa Enduro nun standında görev alacağım için katılamayacağım.
Size iyi eğlenceler

Yer
ANKARA
valla çok güzel bir etkinilk ama katılımıyacagım saglık sorunlarım nedeni ile o tarihlerde evde olmak zorundayım ..giden arkadaşlara şimdiden iyi eylenceler

Yer
Tuzla, İstanbul
Cüneytcim haftaya salı günü balıkesirde tatile geliyorum ailecek 3 hafta ordayız sanırım 13 haziran gibi motosiklet şenliği varmış akçayda arkadaşımın konseri var orada o gün gelirsen orada görüşürüz şimdiden iyi eğlenceler...

Yer
Balıkesirrr..
Cüneytcim haftaya salı günü balıkesirde tatile geliyorum ailecek 3 hafta ordayız sanırım 13 haziran gibi motosiklet şenliği varmış akçayda arkadaşımın konseri var orada o gün gelirsen orada görüşürüz şimdiden iyi eğlenceler...
Ben güney marmarada oturuyorum Gönen ilçesinde balıkesir merkez bize 130 km felan bandırma erdek tarfları bize yakın ok yine haberleşiriz

Yukarı