6000 tl war raceing düşünüorum lütfen yardım edin bilgilerinizi paylaşın

J

jordan23

Misafir
merhaba arkadaşlr yeni üyeyim 6 000 limitim war aklımda hyo gt250r war ama bazı şeler okudum hakkında pek iyi şeler söylemiyolar yardımlarınız bekliorum lütfen

J

jordan23

Misafir
bu arada sıfır tecrube onuda ekliyim ehliyete yazıldım gerekli eğitimöleride alıcam cbr 125 demeyin cok ufak kalıo altımda

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
bu arada sıfır tecrube onuda ekliyim ehliyete yazıldım gerekli eğitimöleride alıcam cbr 125 demeyin cok ufak kalıo altımda

tecrübem yok diyorsun,125cc demeyin diyorsun,vallaha ozaman sen bildigini yap ne diyelim,sıfır tecrübedeki bir sürücüyede 600cc binde diyemeyiz

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
arkadaşlar, anlayışınıza sığınarak forum kurallarını hatırlatmak istiyorum. imzamda gerekli linkleri görebilirsiniz. lütfen forum kurallarına uygun olmayan kullanıcıların mesajlarına veya kurallara uygun olmayan konulara cevap vermeyelim. MF yönetimi.

DEMİRAT

Forum Bağımlısı
arkadaşlar, anlayışınıza sığınarak forum kurallarını hatırlatmak istiyorum. imzamda gerekli linkleri görebilirsiniz. lütfen forum kurallarına uygun olmayan kullanıcıların mesajlarına veya kurallara uygun olmayan konulara cevap vermeyelim. MF yönetimi.

özgürcüm anlayış nedemek saygı duyuyoruz hatırlatmalarına,ama ben hani arkadaş yeni katılmış,uyarıda yapılmış senden önce ilaki düzeltecek bu arkadaş,o bakımdan yeni katılmış bir arkadaşa yazmamakla tepki koymakda arkadaş acısından,yaa neden yazmadılar acaba diyebilir yada hayal kırıklıgına ugrayıp bizleri ve sizleri anlayamadan cıkabilir,yani düzelecek seyler için yazmamayı dogru bulmuyorum,sanırım dogru anlatabildim düşüncelerimi

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
özgürcüm anlayış nedemek saygı duyuyoruz hatırlatmalarına,ama ben hani arkadaş yeni katılmış,uyarıda yapılmış senden önce ilaki düzeltecek bu arkadaş,o bakımdan yeni katılmış bir arkadaşa yazmamakla tepki koymakda arkadaş acısından,yaa neden yazmadılar acaba diyebilir yada hayal kırıklıgına ugrayıp bizleri ve sizleri anlayamadan cıkabilir,yani düzelecek seyler için yazmamayı dogru bulmuyorum,sanırım dogru anlatabildim düşüncelerimi
tabiki işin bu yönü de var ama önemli olan bir yönü daha, insanlara hatırlatılan forum kurallarının uyarı mesajları sırasında sorularına cevap aldıklarında yönetimin yaptığı bu mesajı dikkate almıyabiliyorlar. bu herkes için geçerli değil ama burada bazı kurallar var ve herkes bu kurallara uyarak en güzel şekilde paylaşımlar yapılabiliecek.
ilk amacımız motosiklet, ikincisi ise hastalık derecesinde bağlı olduğumuz forumumuzun Türkiye'nin en iyi forumu olmasını sağlamak ve onu korumak, tabi sizinle beraber.;)

Yukarı