660'ım ;)

Dün yeni motosikletim 660R'ımı aldım ve bu güzel kareleri sizlerle paylaşmak isterim...

Urfa antep otabanı,

Urfa merkezde yakaladığım bir kare :)

Sol'daki ben,ortadaki motosikletin eski sahibi urfalı mustafa abi,sağ tarafdaki abim.

Kazasız sürüşler dilerim herkese Ferhat...

Yer
istanbul - Ataşehir
Arkadaşım motor süper, darısı başıma ne diyim. Korumalı kıyafetlerde gayet güzel. Bazı arkadaşlar motorları üzerinde korumasız kıyafetlerle fotoğraflar ekliyorlar ve ne yazıkki yenilere çok kötü örnek oluşturuyorlar.

Şu sepetteki keçi kardeşe gelince (sanırım keçi) . Fotoğraf süper ...bana Dana Ferhatı hatırlattı. Buda onun motorlu versiyonu olmuş :D

Kazasız hatta çiziksiz bol keyifli sürüşler dilerim.

Arkadaşım motor süper, darısı başıma ne diyim. Korumalı kıyafetlerde gayet güzel. Bazı arkadaşlar motorları üzerinde korumasız kıyafetlerle fotoğraflar ekliyorlar ve ne yazıkki yenilere çok kötü örnek oluşturuyorlar.

Şu sepetteki keçi kardeşe gelince (sanırım keçi) . Fotoğraf süper ...bana Dana Ferhatı hatırlattı. Buda onun motorlu versiyonu olmuş :D

Kazasız hatta çiziksiz bol keyifli sürüşler dilerim.
:)

Daha iyileri senin olsun tşk.

Teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için..

Motorun hayirli ugurlu olsun,ama sen birkac kare de dagda bayirda cek,
olmasi gerektigi yerde görelim motorunu hehe..:D
Gercekten güzel makina.
Dağa bayıra çıkacam ama öncesinde birbirimize biraz daha alışmamız lazım :)kimine göre 45 hp az gibi gelebilir ama bence çok tehlikeli bi makine..Motorun torku bazen korkutuyor o yüzden biraz daha zaman,biraz daha kaynaşma lazım :) teşekkürler...

Yukarı