9 Mart Forum Buluşması Delta'da (PAZAR)

Kayıt
9 Eylül 2007
Mesajlar
3.159
Beğeniler
4.271
Yer
Kadıköy/İstanbul
#1
Merhaba Arkadaşlar,

Bu hafta toplantımız 9 mart pazar günü yapılacaktır. Önemle duyurulur...

Bu hafta cuma günü yerine pazar günü saat 13:00 da Delta 'da yapılacaktır.

Adres: Bağdat Caddesi No:9 Stadın tam karşısında çevre yoluna çıkmadan hemen önce...

Gündüz olduğu için katılım yüksek olacak diye düşünüyorum ayrıca akşamları bahane eden bayan arkadaşlarımızı da bekleriz.
 
A

A.Rezzak

Misafir
#8
Selam Ulaş, birkaç gün önce sana uğradığımda bana pazara kaydıracağım dedin toplantıyı, bende olayların gelişimini görmek açısından olabilir dedim.

Şimdi forumumuz açısından daha önce karar alınmış konularda değişiklik yapılırken mümkünse herkese danışmak ve öyle kararlar almak gerekli diye düşünüyorum.

Ben pazar günlerinin gezilere ayrılması düşüncesindeyim. Sadece ortak bir gün pazar günü geziler için. Bir defada birşey olmaz ama yinede toplantılarda kararlar alınsa daha sağlıklı olur.

Kendine iyi bak.
 

agcam

Kıdemli Üye
Kayıt
29 Ocak 2008
Mesajlar
153
Beğeniler
141
Yer
istanbul
#9
fulu kardeş yine dart oynadı benimle ve yine kaybetti pastayı, pastayı pazar günü getirecek, bu pazar için bir toplantım var, erken biter ise gelmeye çalışırım, gelemez isem pastamı, toplantıya ilk gelen arkadaşa ikram etsin, ulaş hariç :)
 

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.947
Beğeniler
1.298
Yer
İstanbul
#12
pazar toplantısının daha erken veya geç bir saatde olsaydı iyi olurdu günü öldürmemek için nacizane fikrim ,gezi günümüzü değerlendirme adına :Dforever motosikletforum
 

agcam

Kıdemli Üye
Kayıt
29 Ocak 2008
Mesajlar
153
Beğeniler
141
Yer
istanbul
#19
ne oluyur yahu, pastamı niye bölüyorsunuz, o tek haliyle daha güzel ve lezzetli, yineliyorum gelemezsem ilk gelen arkadaşa tam haliyle ikram ediniz lütfen...
 
Yukarı