98-99-2000 model 600 lük ?

Yer
adana
mrb arkadaşlar ben ufuk. arkadaşlar honda yamaha kawasaki ya da suzuki nin 99 2001 model arası 600 cc lik modellerinden birini almak istiyorum.modeli düşük olduğu için alma elinde kalır diyen arkaşım var.ama maddi durumum da onlara yetiyor:Dsizin yorumlarınızı bekliyorum tecrübeli arkadaşlar olarak:)D:D:rolleyes:

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
mrb arkadaşlar ben ufuk. arkadaşlar honda yamaha kawasaki ya da suzuki nin 99 2001 model arası 600 cc lik modellerinden birini almak istiyorum.modeli düşük olduğu için alma elinde kalır diyen arkaşım var.ama maddi durumum da onlara yetiyor:Dsizin yorumlarınızı bekliyorum tecrübeli arkadaşlar olarak:)D:D:rolleyes:
98-99-2000 model 600 lük ? valla tarih aralığın o kadar açık ve 4 ayrı
motor markası yazdığın için bence hangisi en ucuz ve en temizse onu al derim.
elinde kalma konusuna gelince motorda hiçbir zaman kar etmeyi düşünme!!
ama şunuda unutma, "kör atın kör alıcısı olur" çok istiyorsan al, kim istemez
biraz daha fazla paraya daha üst model almayı;)

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
bakımları ve kullanımına dikkat ettiğin sürece problem değil Avrupada çok daha eski modellerde motorlara insanlar biniyor ve hepside pırıl pırıl .....!

Yer
adana
tek düşümncem elimde kalma korkusu yani ben bu modelde bir motosiklet alıp bir süre bindikten sonra yükseltecem mutlaka ama şimdilik buna yetiyor maddi gücüm:(

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
thereddevil arkadaşım sen anladığım kadarıyla racing bir makina arıyorsun racing motorlar diğer motorlara göre (naket,chapper....) daha professional üretilip ömürleride diğer motorlara göre düşük olur(eğer bütçeni yazsaydın motor tavsiyelerimizde olurdu). motorunda temizi illaki vardır alırken lastiklerinin yeniliğine, kötü bir kazası olup olmadığına,disklerin aşınmadığına ve motorun ciğerinin sağlam olup olmadığına bakmalısın japon motorları dayanıklı olur ama parçalarıda nispeten pahalı olur:)

Yukarı