a2 ye bi adım daha :)

Kayıt
22 Mart 2009
Mesajlar
77
Beğeniler
12
Yer
Eyüp
#2
hadi bakalım hayırlısı olsun güvenli ve dikkatli olman dileğiyle gerçi bu forumda vakit geçiren okuyan paylaşan herkesin bilinçli olduğuna olacağına inanıyorum :)
 

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Kayıt
27 Şubat 2009
Mesajlar
9.473
Beğeniler
9.020
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
#6
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Eğitimlerimize ve Gezilerimize de bekleriz.,


Yeni başlayacaksanız size bir kaç nacizane tavsiyem olacak.
1-Kesinlikle ybr 125 en ideal seçim olur.Tecrübe ile sabittir.165 bin km lik bir tecrübe.:)
2- Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızı koruyacak kalitede KASK alın ve kafanızda kullanın.Mevsim itibariyle bazı maymunlar gibi kolunuzu korumak için değil kafanızı korumak için KASK alın ve kafanızda kullanın.Bazı maymunlar dirseklerini korumak için kaskları oraya takarlar.
3- Motosiklet kullanmak basit bir eylem değildir.Siz onu basite alırsanız o size daha da basite alır ve basitçe telef olursunuz.
Bu yüzden trafiğe çıkmadan önce mutlaka "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimlerini alınız.
Bakınız:www.rahmibarutcu.com bu adresi inceleyiniz ve iletişim bölümünden Rahmi Hocamızın telefonuna ulaşıp eğitim için randevu alın.

Ve bu linki www.motosikletforum.com/showthread.php?t=3954&highlight=T%FCm+%FCyelerimiz+Mutlaka mutlaka tıklayın ve sonuna dek okuyun inceleyin.

Ve imzamdakileri okuyup bilinç altınıza kazıyın.
 
Kayıt
4 Eylül 2011
Mesajlar
21
Beğeniler
5
Yer
İzmir
#7
@Şenol SEL

bilgileriniz için teşekkürler bende bikaç motor düşünüyorum ybr125 - cbr 125 arasındayım şuan . kask tamam bikaç gün içerisinde eldiveni de alıyorum yani motoru almadan önce büyük olasılıkla kask, eldiven, bot, mont , pantolon tam techizat olurum. İzmir pınarbaşı yarış pistine cok yakın oturuyorum zaten güvenli sürüş eğitimleride İzmir de orda veriliyo yani bu benim için büyük şans:) ehliyetten sonra zaten ilk işim büyük olasılıkla kursa yazılmak olucak güvenli sürüş için
 
Yukarı