acıklanamaz bir sevgili

Yer
istanbul/b.çekmece
arkadaşlar bu motorsiklet sevgisi nereden nasıl geliyor hiç sevmiyorum nefret ediyorum diyen insanların saklı bir yerlerinde delicesine istek olduğunu gördüm siz acıklaya bilirmisiniz bu sevgiyi yada hastalığımı desek;);)

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
arkadaşlar bu motorsiklet sevgisi nereden nasıl geliyor hiç sevmiyorum nefret ediyorum diyen insanların saklı bir yerlerinde delicesine istek olduğunu gördüm siz acıklaya bilirmisiniz bu sevgiyi yada hastalığımı desek;);)
Sorma hocam, bir süredir motorsuzluktan ellerim titremeye başladı, doktora gittim, ilaç verdi.

Obsessif compulsif bir durum bu...

Bülent.Ö

Forum Bağımlısı
Yer
İdealtepe / İstanbul
ee hayırlısı ile ne zaman kullanmaya başlayacaksınız motorunuzu Bülent bey ?
Bir yığın bürokratik işlem ve parça toplayıp birleştirmeden sonra :(

İşlemlere 460 TL istedi trafik müşavirliği, yedek parçalara da 2200 teklif geldi, hem de bazıları eksik...

Biraz zaman alacak. İlaca devam !

Yer
Zonguldak
Bence o nefret ediyorum diyenler motosiklet hastası olduklarını açıklamaya cesaret edemiyorlar.
Bir motosikletli gördüklerinde de kıskandıkları için nefret ettiklerini söylüyorlar.

Yer
Bursa
merhabalar. heralde 3 aydır yazdığım ilk yazı olacak, bağışlayın. ama başlığı görünce dayanamadım; şu anda bu soru dışında yazacak/paylaşacak birşeyi olmayan, mayıs'tan beri A2 ehliyetini almayı bekleyen, bu süreçte honda gs1 eğitimini, birkaç motosiklet eğitim cd'si ve donald duck'ın kitabını edinmiş ama hala korumalarını alamamış ve de motor konusunda karar verememiş biri olarak tek söyleyebileceğim şu:

motosiklet sevgisi yada aşkı adı herneyse işte... 36 yaşındayım ve yıllardır hiçbirşey beni böylesine etkilemedi, çook uzun zamandır hiçbirşeye hatta samimiyetle söylüyorum karşı cinse bile böylesi bir tutku hissetmedim ben. bilmiyorum neden veya nasıl olduğunu ama motor tutkusu gözümü köreltti başka hiçbirşey görmüyorum artık. Allah'ım ne zormuş beklemek, burada pek yazamasam da başka bir forumda bu duygumu sıklıkla dile getirmişimdir. inşallah doğru bir seçim yaparım ve inşallah sizler gibi olurum diyorum....

Yer
kumburgaz
Arkadaşlar,

Aileniz bu çılgın motor tutkunuza bir şey demiyor mu açıkçası merak ettim ?
Eğer eşinizde motor tutkunuysa ne mutlu size ama değilse Allah yardımcınız olsun :))

Yada aranızda evli olan yokmu :))

Sadece merak ettim :D
Ben daha yeni evliyim şimdi eşim anlayış gösteriyor
Motor mu benmi diye sorupta motorum dersem sonumu düşünemiyorum :)

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Arkadaşlar,

Aileniz bu çılgın motor tutkunuza bir şey demiyor mu açıkçası merak ettim ?
Eğer eşinizde motor tutkunuysa ne mutlu size ama değilse Allah yardımcınız olsun :))

Yada aranızda evli olan yokmu :))

Sadece merak ettim :D
Ben daha yeni evliyim şimdi eşim anlayış gösteriyor
Motor mu benmi diye sorupta motorum dersem sonumu düşünemiyorum :)
Çılgın motor tutkusu ?
Ben şahsen çılgın motor tutkusu değilim.Ha motosiklet yaşam şeklim ama çılgınlık asla

motor gercekten cok kıskırtıcı.erkek arkadasımı derı kıyafetlerle motor ustunde gormustum. okadar bayan sevgılımden sonra ılk defa bı erkegı cekıcı buldum.maharet spor motorda :) tabı sevgılım duymasın :) ne jeep ne spor araba.motoru tek gecerım

Bı kadının motor kullanması ıst da gercekten zor.ben bı donem dusundum ama cesaretım olmadı.erkek arkadasım kullanıyoken bıle ıkı kez kasıtlı olarak carptılar.malesef boyle sorunlar yasanıyo.kask takıyosun ama bayan oldugun anlasılıyo.bu sefer tacızler baslıyo.eskı bayan arkadasımında vardı.gelıboluda gayet rahat kullanabılıyo.ıst da zor gercekten.kadınlarda arkada cok guzel duruyo :)

Öner abi senin motor, motor değil ki.. Asfalt düşmanı :) 2 Aydır motor kullanıyorum. 2 ayda 5000 km. yapmışım... Onun üzerindeyken kendimi özgür kuşlar gibi hissediyorum :)

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
motosiklet nerden nasıl ne zaman geldi girdi beynime bilmiyorum. ama 1 sene önceydi yaklaşık olarak. anca bu yaz ayına kadar dayanabildim. artık kapıda bir motosiklet olmazsa olmazım. otomobilimiz var, ama otomobilsiz dururum da motosikletsiz artık duramam.

Yukarı