Acil olarak hidrolik fren hortumu gerekli

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Arkadaşlar bu gün motorumun TÜV muayenesine gittim.Ön fren hidrolik hortumlarının baş kısmındaki dış zırhının çatlak olması nedeniyle muayeneden geçmedi..
Tekirdağ sanayide araştırmama rağmen bulamadım..Bu tip hortumları bulabilmeme yardım edecek arkadaş varsa çok memnun olacağım..30 gün içinde yeniden muayeneye götürmem gerekiyor!..

Hortumun rekorlarıyla birlikte uzunluğu 55cm geliyor..Hortum çapı da 1,1 cm.
Her iki uçtaki rekorların yönü 90 derece dönük.. (İki adet)

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Çok memnun olurum Şenol,inşallah bulursun.. 1 cm kısa veya 3-5 cm uzun olsa da olabilir zannedersem.
Buldum ağabeyim.Kontorum olmadığı için seni arayamadım sabit hatlardan aradım ama iki arayışımda da sana ulaşamadım.Senden haber beklerim ağabeyim
Bursa da Teknik Oto BMW eski modelleri için bu tür hortumları orjinleri gibi yapan bir ustası varmış.Beni ona yönlendirdiler.Çok da hesaplı yapıyormuş.BMW nin selamı ile gittim hocam bize numuneyi getir bir saatte yaparız garantili dediler
bana eğer elindekileri numune olarak yollarsan hemen yaptırlabileceğiz.
Senden cevap bekliyorum

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Buldum ağabeyim.Kontorum olmadığı için seni arayamadım sabit hatlardan aradım ama iki arayışımda da sana ulaşamadım.Senden haber beklerim ağabeyim
Bursa da Teknik Oto BMW eski modelleri için bu tür hortumları orjinleri gibi yapan bir ustası varmış.Beni ona yönlendirdiler.Çok da hesaplı yapıyormuş.BMW nin selamı ile gittim hocam bize numuneyi getir bir saatte yaparız garantili dediler
bana eğer elindekileri numune olarak yollarsan hemen yaptırlabileceğiz.
Senden cevap bekliyorum
Çok teşekkür ederim Şenol,yarın hemen söküp kargoya veriyorum..

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
Osman abi bende Cumartesi sanayiye gidicektim araba için, orada rekorcuya soracaktım bu durumu ama Şenol abi tez zamanda halledecek galiba bu sorunu..

Eğer halledemeziseniz ben genede sorabilirim yapabileceklerini zannetmiyorum ama...

Yukarı