Activa mı? Beat mi?

pelin

Kıdemli Üye
1.Beat ile Activanın arasındaki farkı bilmediğinizi düşünmüyorum.
2.Lütfen aynı tip konuları ayrı ayrı açmayınız.
3.Plastik bir gövde olması sizce mantıklı mı?
4.Bu konuları gerçekten hiç bilmiyorsanız Activa alın tabi o kadar parayı verirseniz

pelin

Kıdemli Üye
Biz özellikle forumun bu güzelliğini korumaya çalışıyoruz. Eğer her şeyi karman çorman yaparsak diğer forumlardan bir farkımız olmaz. Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederiz

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
bence sen hangisinin rengini, tipini beğeniyosan onu al;)
nihayetinde bu aletlerle evlenmiceksin sanırım;) yani bir geçiş motoru anladığım kadarıyla:)

Beat'in ikinci eli daha hareketli gibi...Ayrıca yeni nesil scooter'cılar Beat'i çağdaş görünümünden dolayı daha çok tutuyor.

slm arkadaşlar .. honda actıva alıcam 2007 model koruma demiri ve elcik var motorda motorun kaportasında hiç bir çizik yok çok temiz sahibi 2.500 istiyo sizce nasıl uygun mu .. ben kararsız kaldım ?? yardımcı olursanız sevinirim !!!

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
forumumuza hoş geldiniz. kendinizi tanıtırsanız sorularınıza daha net
ve çabuk yanıt bulabilirsiniz.

bu yetersiz bilgilerle sana kim cevap verse yalan olur.
motorun fotosu, km'si, bakımları.... bilinmeden cevap verilemez.
bunları yazdıktan sonra motorun 0 fiyatı ve muadillerinin fiyatını bilmek gerek.

slm arkadaşlar .. honda actıva alıcam 2007 model koruma demiri ve elcik var motorda motorun kaportasında hiç bir çizik yok çok temiz sahibi 2.500 istiyo sizce nasıl uygun mu .. ben kararsız kaldım ?? yardımcı olursanız sevinirim !!!

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
valla şimdi gördüm, demekki aynı anda yazdık!!!:)
ayıp ediyosun, olurmu öyle şey, benim demek istediğimi şöyle bir
örnekle açıklıyım;

satılık x motor, 2005 model, korumalar full, boya kaporta temiz 289.569.856.665 km de:)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Erdi kardeşim, bu motorun sıfırı 3500 TL civarında. Şimdi senin talip olduğun motor 2007 model. Bunu alsan yaklaşık 250 TL alım satımına vereceksin, lastik alacaksın bakım yaptıracaksın iki yıllık motor illaki bişeyleri vardır. Bakımı makımı derken sana gelecek 3000 TL'ye değer mi 500 TL için. Al sıfırını durumun müsaitse düşünme derim. Birde alternatif motorları düşünmeni tavsiye ederim. Mesala 2900 TL'ye suzuki an 125 var.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Erdi kardeşim, bu motorun sıfırı 3500 TL civarında. Şimdi senin talip olduğun motor 2007 model. Bunu alsan yaklaşık 250 TL alım satımına vereceksin, lastik alacaksın bakım yaptıracaksın iki yıllık motor illaki bişeyleri vardır. Bakımı makımı derken sana gelecek 3000 TL'ye değer mi 500 TL için. Al sıfırını durumun müsaitse düşünme derim. Birde alternatif motorları düşünmeni tavsiye ederim. Mesala 2900 TL'ye suzuki an 125 var.
Erol abi bence tam 12 den vurmuş.Kesinlikle AN 125 Suzuki fiyatı ve kalitesi ile düşünülebilir.Yok ben 3500 tl vermem diyorsan al bir AN 125 kafan rahat olsun derim...
2500 tl ye 2 yaşında o sınıf bir scooter alınmaz Erol abiye katılıyorum...

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Aslında ben bu konuya karışmayacaktım.2. el scooter piyasasından bi haber olduğum için...
Ama Erol abinin mantıklı mesajını görünce hemen atladım.
Şuanki en mantıklı öneri o bence.Bunu ciddi ciddi düşün derim.
Bizim buralarda şuan AN 125 kullananlar var.Gayet güzel motor.Fiyat bakımından 10 numara.Suzuki için ise yorum bile yapmaya gerek yok...Fazla düşünmenede gerek yok bence :)

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Tüm mesajları okumasına okuyoruz!

Ama unuttuğumuz nokta mesaj tarihi :(

Neredeyse 1 yıllık mesaja cevap yazdık... :(

Yani nediyeceğimi bilemiyorum. :( Biraz daha dikkatli olsak...!

Allah'dan forumu inceleyen diğer arkadaşlar faydalanabilecek tek teselli o :)

Yav okuduğum şeyi unutuyorum şimdi yine gördüm :(
Hey Allah'ım kusura bakmayın!Kendi kendime yazılanları okumuyor pozisyonuna düşürdüm. Ama İnanın okuyorum...
Bir insan gecenin 2'sinde ancak kendini bukadar rezil edebilir :(
Ben buraya yazılan herşeyi takip edebildiğim oranda okumaya çalışıyorum. :( off offf

Yukarı