Adamı uyuz eden yayalar...

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Ben en çok 3 tip yayalara uyuz oluyorum... 1)Gözüne baka baka,nasıl olsa motorsiklet durur diye yola atlayan yayalar... 2)Yol üstünde karasız yayalar(ileri mi gidim,geri mi döneyim kararını yol üstünde veremeyenler) 3) Yaya geçidi olmayan yerden kabadayı tavırlarıyla gözüne baka baka ağır ağır geçenler...(Birgün birtanesine dayanamadım salladım tekmeyi)

Yer
İstanbul - Maltepe
ben en çok sen korna çalınca yavaş yavaş arkasına dönüp sana bakan sonra sen ona çalmamışsın gibi geri dönüp yürümeye devam edenlere bayılıyorum. tabi birde kendi kaldırıma kaçıp çocuğunu yol ortasında bırakanlar var onları saymıyorum bile onlar tartışmasız zaten

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@Fulu

Bunlar araç kullanmadıkları sürece yaparlar abicim...Anlamazlar ki araç sürenlerin halinden...

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
takmayacaksın abi vericen ara gazını ondan sonra bak bakalım trafikte yaya insan kalıyomu :)
ama dikkat et hayvanlara ne yaparsan yap anlamazlar çıkıverirler önüne :)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@capicino

Hayvanlar bile anlıyo Capicino kardeşim...Ben normalde trafikte çok sakin sürücüyümdür ama bazen çileden çıkartıyorlar adamı...Tabii halimizi anlaman için İstanbulda çalışıyor olman lazım...

Ferhat Taskın

Forum Bağımlısı
Yer
ANKARA
Hklısın ama unutmaki ankarada yabana atılacak bir şehir değil yavaş yavaş gelişiyor :)
eğer bir ehliyetin fiyatı 1 milyonsa bu ülkede ne bilinçli bir sürücü ara nede araç kullanmayı bilen bir insan!!!!

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Bu ülkede yayasıda şöförüde aynı malesef arkadaşlar bu tamamen eğitimle alakalı ve birazda malesef saygı gerisi hep aynı ve malesef bunun deneyimlerinide hepimiz yaşıyoruz.....

vallahi metin tekme olayı kopardı beni gerçekden attın mı tekmeyi hak etmişdir ama

abi ne olacak ülkemiz böyle eğitim düzeyinde giderse daha bizim çokk yol katetmemi lazım
insanlar çok kolay eğliyet alıyorlar ki eğitimsiz bir şekilde yayalarda onlar kadar anlayışsız olurlar işde..

Yer
Ankara
Ben şahsen önüme atlayan yayalardan çok motosiklet kullanan herkesi hele hele SS kullanıyorsanız; potansiyel zengin,****** olarak algılayan ve bunu bakışalrına yansıtıp pis kesikler atan yayalara uyuz oluyorum.Bu arada tekme olayı kopardı beni:)

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
metinabi atmıştırotekmey eminim ama busebeptende asarsak insanları taksimde memlekette biirtek bizler kalırız
feneda olmazaslında

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@nitro61

Bütün yayalardan sözetmiyorum tabii Nitro61 kardeşim...:)

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@dreamer357

Napim Dreamer kardeşim,amcam elinde tespih kabadayı pozlarında ağır ağır gözüme baka baka dur ben geçiyorum gibi vaziyetlerde olunca dayanamadım... Yaya geçidi değil,birşey değil,sabah sabah işe yetişmeye çalışıyorum,arkama da arabalar dayanmış,haliyle gözüm döndü...

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
abi bakmasen kaldırımdaki yayaları masum göründüklerine onlarda potansiyel uyuzlardan
motrkullanmayan hiçkimse bizi anlamaz birazda boşakürek çekmekbizimkisi

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@nitro61

Kıskanıyorlar hemde öyle böyle değil,çünki motora binmek herkese göre bir iş değil,maça lazım maça...;):)

Yukarı Alt