Adana motorsiklet forum

Yer
istanbul
Çukurovamızın motorcu evlatları neredesiniz. Haydin gelin hepimiz toparlanalım. Bu istanbullular toplaşıp toplaşıp duruyorlar fotoğraf koyuyorlar nispet yaparcasına :) Bizde burada toparlanalım koyalım fotoğraflarımızı. Kim bilir belki istanbula bir çıkartma yaparız yol ustunden de forumcuları toplayıp. Ben biliyorum gittiğimizde iyi ağırlarlar bizi....:)

Facebook Grubumuz :
Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Umarım bir arada logo yaparız:)

Güncelleme: Google üzerinden üye meslekleri vs bilgileri içeren bir tablo oluşturdum yeni gelen üyeler buraya bilgilerini girebilirler ve birbirimize ulaşabilmemiz ve yardımcı olabilmemiz için gerekli bilgi arşivine sahip oluruz. Buyurun link aşağıda

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Özgür

Forum Bağımlısı
Yer
Trabzon
mesajı yazdıktan sonra,''hızlı cevap gönder''butonuna bastım ve yaklaşık 5-6 dakika bekledim,gitti uyarısı veya sayfa geri gelmedi. ve mesajın gitmediğine kanaat getirdim.o yüzden 3 kez yazdım.yoksa aynı mesajı 3 kez yazmak gibi bir hobim yoktur.bunu sizin de anlamanızı beklerdim.burak benim motor gurup arkadaşımdır ama sizin ''burakçığınızı''kelimenizi hiç hoş bulmadım,sanki alay edercesine.
Alay olduğunu düşünmeyin. Onur şaka yapmak istedi bence. Yoksa görevi gereği uyarırdı.
Sizin yanlışlıkla yaptığınız anlaşılıyor.

Yer
istanbul
vay burakcığım,bakıyorum burada da karşılaştık.hadi bakalım.

walla bora abi adanaya yeni geldiğimde bu sayfayı açmıştım birilerini bulayım diye burası eskiden daha sık girdiğim forumum ama bu taraftan pek bir ilgi uyandıramadık diğer taraf daha aktif adanada anlayacağın sen benden çok daha iyi bir iş çıkarmışsın:) eeee başkanlık zor zanaat

Yukarı