adana'dan selamlar

Yer
Granada / İSPANYA
merhabalar,adana'da yaşıyorum öğrenciyim..motosiklet dünyasına yeni girdim,umarım çabalarım ve sitedeki arkadaşların tecrübeleri yardımıyla bu tutkunun tadına varabilirim,tabi güvenli bir şekilde :) herkese iyi günler iyi akşamlar,esen kalın ..

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Hoş geldin Berkay. Bu forumda aradığın her soruya cevap bulabilirsin. Burdaki tecrübeli arkadaşlar sayesinde çok şey öğrenebilirsin ben hala öğreniyorum.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
hoşgeldin berkay aramıza bende eski sayılmam ama diğer forum sitelerinden çok farklı olduğunu gördüm güncel,şeçkin ve seviyeli... bu arada erol abi senin motor suzukimiydi yoksa yenimi suzuki oldu.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Aramıza hoşgeldin Berkay kardeşim,merak etme elimizden geldiğince yardımcı oluruz...Keyifli forumlar...;)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
@mehmetpolat

Mehmet bende iki tane motor vardı sym gts 250 ve suzuki an 125 (suzişim benim) sym i sattım çok kısa bir süre sonra honda cbf 600 sa alıyorum.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
@Erol_Demirtas

honda cbf 600s 4 silindir 77bg, 6vites güzel bir seçim buradan tek kontak rusyaya bile gider bu makina:) en önemlisi kazasız belasız hayırlı günlerde kullanman dileğiyle---

Yer
Granada / İSPANYA
merhabalar tekrar,hoşbulduk arkadaşlar.evet bu siteden öğrenecek çok şeyim var gibi aklıma takılan çoğu sorunun cevabını bulabiliyorum ve site yöneticilerinin,üyelerin yardımseverliğine teşekkür etmek istiyorum daha açtığım ilk konuya bir çok cevap gelmişti gerçekten yol gösterdi arkadaşlar kafamdaki soru işaretlerini kaldırdılar.herkese kazasız belasız günler dilerim.

Yukarı Alt