aileme kavuştum (mf ailesi)

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
arkadaşlar yaklaşık on gündür sizlerden ayrı kalmak zorunda kaldım işlerimin yoğunluğu sebebiyle ama bu zaman içinde inanınki hepinizi çok özledim ama şu an buradayım yani evime döndüm çünkü bizler mf ailesinin birer ferdiysek bu aileden fazla uzak kalmamak gerekiyor ben şahsen öyle alışmışım ki bağımlılık yaptığına inanıyorum mf ailesinin bu sıcak ortamını özledim sizlerden ayrı kalmak bana yaramıyor ama artık rahatım çünkü forumdayım hepinizi çok seviyorum sevgi ve saygılar erenkocer

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bizde seni özledik Eren abicim...:)
Bende tam "Eren abi kaptı motoru bizi unuttu mu ne" diye düşünmeye başlamıştım...:):)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
hoşgeldin o zaman :) bendede bağımlılık yapıyor pazarları sıkıldım resmen ya :) p.tesi olsada yeniden buluşsak diye düşündüm :)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Sevgili abicim biz de seni özledik. Umarım iyisindir ve her şey yolundadır.

Necmi OKAY

Kıdemli Üye
Yer
İzmir
hosgeldin bu siteye girip de cıkan yoktur heralde paylasımlar muhabbetler cok seviyeli ve kaliteli:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Değerli Arkadaşlar,

Ben ve bir çok arkadaşımız M.F u açılış sayfamız olarak ayarladık. Siz de forumu açılış sayfası olarak ayarlarsanız en azından otomatik açılışlarda o gün foruma kim girmiş görebiliyoruz.

erenkocer

Forum Bağımlısı
Yer
kuşadası
arkadaşlar hepinize tektek teşekkür ederim sevgi varsa özlem mutlaka olur hepinizi seviyorum biz bir aileyiz teşekkürler

Yukarı Alt