Airoh Kaskım İçin Yan Cam Tutacağı

Yer
Samsun
Arkadaşlar (Özellikle Ulaş) :) Kaskımın kazada yan taraftaki cam tutacakları kırıldı. Kask ve cam sapasağlam fakat tek sorun tutacaklar. O tutacaklardan veya ona uyacak tutacaklardan bulmamız mümkün mü? Yardımcı olursanız Sevinirim.

http://img378.imageshack.us/img378/6662/airohrd3.jpg

Yer
Samsun
Hepinize teşekkür ediyorum. Kaskın ithalatçısı Yıldız Ticaret. Bayilere tüm Airohları onlar veriyor. Bana biraz pahalıya patlayabilir. Bu yüzden bayisi olan bir arkadaşımızdan daha uyguna temin etme durumumuz olur mu onu öğrenmek istedim ki umarım olur :)

AIROH SPEED FIRE KASK
Thermoplastic dış kabuk
Anatomik olarak dizayn edilmiş iç yapı
ECE 2205 onaylı, iç ve dış yüzeyi çizilmeye dayanıklı yüzeye sahip vizör
Katmanlaştırılmış iç kumaş
Düğmeli kilit sistemi - Micrometrik montaj
Çalınmaya karşı kilit halkası
Alın bölgesi ç ıkartılabilir hava deflektörü
Boyanmış ve UV filtre kaplı dış yüzey
Takılıp sökülebilen ön hava girişi
Vizör hava girişi

Yer
ANKARA
hocam öncelikle geçmiş olsun, eğer ankarada bulabileceğimiz bir yer varsa ben yardımcı olurum seve seve.. ama bu işlerden hiç anlamam, buradan bulunaileek birşeyse söyle yeter alır gönderirim..

Yer
Samsun
Çok teşekkür ederim Umut. Yıldız Ticarete henüz sormadım açıkcası. Eğer maliyetli birşey değilse olmadı oradan sipariş geçerim. Ama fiyatı yüksek söylerlerse o zaman alternatif aramam gerekir. Bu konuda da senden yardım isteyebilirim. İlgi ve alakan için tekrar teşekkürler. ;)

Yer
ANKARA
her zaman kendim için gidip te bakmam üşenirim.. ama camsız bir kaskla dolaşmanı istemem elimden her ne gelirse yardımcı olurum dostum sen ankarada şurda varmış de ben alıp yollayım sana..

Yer
ANKARA
hocam şu kırık kaskın fotosunu detaylı çekip göndersende şu cam tutamağı nasıl birşeymiş görsek, belki daha kolay yardım edebiliriz diye düşünüyorum...

Yer
Samsun
Yarın çekip buraya koyacağım Umut. Resimde görülen camın kenarındaki siyah yerler. Ama bendekinin fotosunu çekip gönderirsem daha belirgin olur. Yarın atacağım inşallah.

Yer
ANKARA
sadece dış plastiği değil anladığım kadarıyla içindeki mekanizmadamı kırıldı?
eğer sadece dışındaki plastikse çok sorun olmaz belki ucuz bir kaskınki uyarsa o kaskı satın alıp sökersin.. 20-30 liraya kasklar var burda olurya tutar tutar..

Yer
Samsun
wışşşş burası adamı topa diker. Çok pahalı valla. :) Neyse ben Şaban beyle görüştüm o pazartesi bana yollayacak parçaları. Sağolasın barış.

Yukarı