akçay akçay olalı böyle gezi görmedi

Yer
istanbul/b.çekmece
harika bir cumartesi günü ve biz motorlarla akçaydayız resimler herşeyi anlatıyor bendeki resimler bu kadar arkadaşlardaki resimlerde eklenince herşeyin ne kadar güzel olduğunu anlayacaksınız.resimler geliyor

Dosyalar

herkese slm lar evet hafta sonu mukemmel bır geziydi, katılanlara, onculuk yapanlara, emeği geçenlere herkese tek tek teşekkür ederim, ayrıca ayhan buluttta ayrıca beni taşıdığına, arkasına aldığı için özellikle teşekkür etmek isterim, canım arkadaşım benim o......
tüm arkadaşlardan ricam, elinizdeki resimleri paylaşırsanız sevinirim, tekrar görüşmek ve yol yapmak dileğiyle herkese iyi haftalar,

Yer
Bursa
artık ayhanmı denizi taşıdı, deniz mi ayhanı taşıdı bilemiyorum :D

bu arada mahir'den haber alan varmı? ulaştımı acaba sağ salim evine

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
bu gezi için önce senol hocama ve bize katılan bütün arkadaşlara ayrıca bursa enduro ya orda bizi ziyaret eden ağır abilaere sonsuz teşekkur ederim enyakın zamandada tekrarını dilerim
Bizde çok teşekkür ederim.
Sizin gibi dostlarla tanışma şerefini bizlere verdiğiniz için.Çok harika bir kamp ve gece yaşadık.Umarım geri dönüş yolculuğunuzda bu kadar eğlenceli geçmiştir.
Yeni gezi ve kamplarda da beraber olabilmek dileğiyle

Not:Bu hafta sonu erdek kapıdağ turu ve kampı gezimizede bekleriz.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
herkese slm lar evet hafta sonu mukemmel bır geziydi, katılanlara, onculuk yapanlara, emeği geçenlere herkese tek tek teşekkür ederim, ayrıca ayhan buluttta ayrıca beni taşıdığına, arkasına aldığı için özellikle teşekkür etmek isterim, canım arkadaşım benim o......
tüm arkadaşlardan ricam, elinizdeki resimleri paylaşırsanız sevinirim, tekrar görüşmek ve yol yapmak dileğiyle herkese iyi haftalar,
Ben de çok teşekkür ederim.Harika bir gezi ve kamptı.Yeni gezi ve kamplarda da görüşmek üzere dostum.

Ayhan abi denizden ziyade hasanboguldu harikaydı. Buz gibi serin sularda yüzdük. Gezi başından sonuna kadar ben ve oglum için harika geçti. Ogluma gösterdiğiniz samimiyet den dolayı ayrıca teşekkür ederim. Selçuk kardeş biz eve geldiğimizde saat 01.30 du bu nedenle ancak zaman bulabildim. Bendeki resim ve videoları hemen paylaşıyorum. Bu arada 2 hafta izne cıktım, nereye gidiyoruz :)

Yukarı