Akum olmus mudur?

Dun motorum calismadi. Calistirmaya ugrasirken akuyu bitirince arabadan sarj etmek uzere arabaya bagladim. Yalniz arabanin + ucundan kivilcimlar falan cikti. Motora baktigimda isiklari gitmisti. Kontagi actim kapattim aku gitmis? Sizce akum olmus mudur? Daha yeni almistim

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.
tanışma konunuzu ayrı sorularınızı ise ayrı ve ilgili başlıklar altında açmalısınız
bu şekilde sorularınıza daha doğru ve çabuk yanıt alabilirsiniz.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Sayın üye.
Zaten toplam 2 mesajınız var.Bize soylermisiniz hangisi sizin tanışma mesajınız.
Bu forumdan bilgi almak istiyorsanız önce kendinizi tanıtmalısınız.Tanıtmadığınız sürece mesajınıza cevap almanız mümkün olmayacaktır.

Bakınız ne demişiz bizim buralar için.

http://www.motosikletforum.com/images/alarm.gif Çok Önemli!!! http://www.motosikletforum.com/images/alarm.gif

>>>>>MF Kuralları<<<<<

>>>>>
Kullanıcı Adı (Nick)<<<<<

>>>>>

ohooo ulan derdimiz var şurda siz tanışmadan bahsediyosunuz. Önce bi derdimize çare bulun da forumunuzu yararlı bulursak tanışırız. bi milyon tane forum var hangisine güvenecez de kendimizi tanıtacaz. Yazmayın cevap ben de siliyorum kaydımı

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
ohooo ulan derdimiz var şurda siz tanışmadan bahsediyosunuz. Önce bi derdimize çare bulun da forumunuzu yararlı bulursak tanışırız. bi milyon tane forum var hangisine güvenecez de kendimizi tanıtacaz. Yazmayın cevap ben de siliyorum kaydımı
zeka,yaş,eğitim ve kültür itibari ile biz forum olarak birbirimizle
lan,ulan,hayt,huyt şeklinde hitap etmiyoruz!!!
bu yüzden forumumuz da arkadaşlık ve dostluğa önem veriyor
bu kriterlere uyabilecek arkadaşları aramızda görmek istiyoruz!!!
siz bahsettiğiniz bir milyon forum da cevabınızı aramakta serbestsiniz;)

Yer
BAŞKENT
1 mılyon forum varsa mılyonlarca da ınternet kullanıcısı var
Bızım fazla uyeye degıl az ve öz uyelere ıhtıyacımız var umarım anlatabılmısızdır :)

Ben sorumun cevabını daha güvenebileceğim bir forumda, kişinin kim olduğunu gözetmeden yardım edenler sayesinde öğrendim. Şunu unutmayın: insanlar forumlara ilk başta ihtiyaçları olduğu için girerler, sonra soruları yanıtlandıkça sosyalleşir birbirlerini tanımaya çalışırlar. İnsanların sorularını cevaplamadan kendini tanıt derseniz bu olmaz. Dediğiniz gibi AZ kalırsınız. Bu da size yetiyosa sıkıntı yok. Ama insanları böyle kazanamazsınız.

Bu arada aküm ölmemiş sigortayı attırmışım. Sorumun cevabı buydu. Teşekkürler. Hesabımı silemedim. Beni birisi silerse çok memnun olurum

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
sizin akünüz değil ama maneviyatınız ölmüş!!!
demek ki günlük hayatınızda da bir mekana girince selam sabah vermiyorsunuz!!! ya da girince "naber ulan" falan diyorsunuz. hatta telefonda ilk kez aradığınız birisine ilk önce kendinizi tanıtma nezaketini es geçip "kimsin" diyor olabilirsiniz!!!

Yukarı