Albüm oluşturamıyorum

Yer
İstanbul, Tekirdağ/Çorlu
"resim adresi girin" dediği kısım fotoğrafları yüklediğiniz ,sitenin size verdiği linki istemektedir. Yani foruma yükleyeceğiniz her bir fotoğrafı internetteki bir resim yükleme sitesine upload etmeniz gerekiyor. yükledikten sonra bu sitelerden size her bir fotoğraf için ayrı ayrı linkler verilerecek, o linkleri teker teker bu bahsettiğiniz " resim adresi girin" kısmına kopyalacaksınız. bunlardan bazıları; ://www.hizliresim.com']www.hizliresim.com , , ://www.loadtr.com']www.loadtr.com gibi sitelerdir.

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul
Tevfik bey albüm derken fotoğraf albümü mü yoksa normal böyle mesajlara resim eklemeden mi bahsediyorsunuz?

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul
Anladım Tevfik bey, yardım edelim. Buraya giriyorsunuz yani üst kısımdaki Fotoğraf menüsüne; www.motosikletforum.com/useralbums/ daha sonra ://www.motosikletforum.com/useralbums/create']Albümünü Oluştur bütonuna tıklıyoruz. Önce albüm ismi vs. açıklamasını yazarak daha sonra Albümü paylaş diyoruz. Albüm açılıyor. Albüm açılınca o albümün içine giriyoruz ve yine büton göreceksiniz Fotoğraf yükle şeklinde. Ona tıklayarak fotoğraflarınızı sitemize yükleyip paylaşabilirsiniz. Takıldığınız nokta olursa söylersiniz bakarız tekrar :)

Admin

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul
Evet gördüm sevindim ben biraz geç yazdım yoğunluktan dolayı ama konu açık dursun bilmeyen arkadaşlar mesajları takip ederek öğrenmiş olurlar böylelikle. Rica ederiz.

Saygılarımızla,

Selam ve saygılar sunarım. efendim mondial 125 cc zn ye arka teker dişli kutusuna ne kadar ve kaç no yağ koymalıyım. teşekkürler. ( forumda şahsi katılımım ilktir hatalarım vardır affedin.)

Yukarı