Allaha şükür motor değil ama paylaşmak istedim... :(

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Kaza'ya karışıan bir motor yok ama bir insanın hayatı böyle sorumsuzca bitirilemez...Şehir içindeki o hız niye?

Yazık değil mi o ölen 2 kişiye? Onların bir ailesi yok mu çoluğu çoçuğu,eşi?

Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın.Unutulmamalıdırki o yaya olan emekli öğretmenin yarine bizde olabilirdik veya bi sevdiğimiz...

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Keşke güncel konulara açsaydım ...Neyse olana oldu artık...

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
afedersiniz ama o arabanın sürücüsü bir insan olamaz hayvan herifin teki bence en aşağı 80 yıl yatmalı görünmez kaza denen birşey vardır affedilir ama bu hayvan cinayet işlemiş.

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
afedersiniz ama o arabanın sürücüsü bir insan olamaz hayvan herifin teki bence en aşağı 80 yıl yatmalı görünmez kaza denen birşey vardır affedilir ama bu hayvan cinayet işlemiş.
Aynen katılıyorum ben uzun uzun yazmak istemedim..Herkez içindekilerden 2 satır yazıp diğerlerinin tercümanı olsun...Yazıklar olsun bisit bir hata değil bu cinayet...

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
ne hayvanı arkadaşım en yırtıcı hayvan bile yeri geldimmi dişlerini gösteriyor.bunu yapana dünya üzerinde yerleştirecek bir sıfat bulamazsın...

offf be kardeşim...kendimden geçtim valla kaç metre sürüklemiş öyle yav..araç sürücüsünün hızı en az 100'km'h..burada şimdi bir şey diyecem olmayacak tam bir ..... allah sabır versin yakınlarına..

serkan thundercat

Forum Bağımlısı
çok genç de değilmiş yahu.. hadi insan biraz ufak yada genç olunca eğitimsizlik, bilgisizlik ile isimlendirilebiliyor ama 36 yaşında bi adam için sanırım söylenecek şeyler farklılaşıyor.

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
Böylelerine çok büyük bir ceza vermek lazım ki ibretlik olsun maalesef trafik kazalarının idamı 6 ay bu konuyuda bir şekilde dile getirmek gerek yazık yaa böyle bişey yok yanii....

Yukarı