Almanyada Geldim we hepinisi Selam

Selam

Almanyadan geldim ve hepinze selam. ismim Akın, Fatih İstanbul / Ataşehir de bir Motorsiklet Modifiye ve Bakım Dükkanı açtım. Soru veya yardım lazımsa bana her zaman sorabilirsiniz.

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Sizin için biraz zor olacak ama biz bu forumda TÜRKÇE yazışıyoruz.Sizde biraz daha dikkat ederseniz biz yöneticilerin işlerine de yardımınız olacaktır.

tesekürler senol Sel Bey. Türkcem cok iyi degil evet gördünüs :). Yasmayi Örences hatasis yasmayi .

selam Akin Fatih

Eren Göksel

Forum Bağımlısı
Yer
Sincan, Ankara
Hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
Sizin için biraz zor olacak ama biz bu forumda TÜRKÇE yazışıyoruz.Sizde biraz daha dikkat ederseniz biz yöneticilerin işlerine de yardımınız olacaktır.

tesekürler senol Sel Bey. Türkcem cok iyi degil evet gördünüs :). Yasmayi Örences hatasis yasmayi .

selam Akin Fatih
Hoşça vakit geçirmen dileğiyle. :)
Kusura bakma ama senin bu yazdıklarını ilkokul çocukları yapmaz ;) Sanki bilinçli bir yazım gibi. :confused:

kusura bakma, ama almanyada okumayi ögrendim , we ancak bukadar yasa biliorum. Almanyada cok halflar yok we benim tuslarna türk harfleri yok.

Yer
KIRKLARELİ/VİZE
aramıza hoşgeldiniz,keyifli forumlar.

elinizden geldiği kadar düzgün yazmaya çalışmanız bizim için şu anda kafi.sizi anlayışla karşılamaya çalışırız ;)

Yer
Istanbul
sanirim site tanitim bolumune yazmak gerekiyor ancak firmanizdan bahsetmissiniz, adi sani nedir acaba. atasehir kocaman bir yer. kurallara uyuyorsa merak ettim.

selam emre, ben almanyadan we amerikadan Modife parcalari getiriom. Sifir dann da comple yeni de Motor kuriom. Bakim we service de yapiom.Bakim icin Herseyi Almanyadan getirtiorum. Ben Burda yagcilarnan konusdum we kimse alman Kalitesini weremior.

Liqui Moly Bilene Yaglari burda üretiormus , kendi alman malini getirmiorlar we kulanmiormus, pahli diye.Ben Tek en iyi kalite alman standard malari kulaniorum.

Internet sayafam yapilior cc-istanbul.com .

Benim Adress:
Custom Choppers Istanbul
Senol Günes Bulvari camlik Mahallesi
ikbal caddesi dinc sokak no 38 A
Ümraniye Istanbul.( Balikcinin yaninda)

seni we hepinisi davet ederim Gelin Bakin bir cafemi icin

selam Fatih

Deyisik ülkelerden Parcalar icin tek ben Türkiyde satmak icin bayim war.
Mesela Airbagli Kask (türkiyde görmedin)
Özel Chopper Kask Tüvlü. Dünjanin herjerinde Kulana Bilirsin Polis birsey dijemes

Yukarı