aman dikkat

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
forumdan uzak kaldığım geçen hafta içinde ankarada ufak bir kaza
geçirdim hatta kazacık demeliyim.

yoğun trafik içerisinde kırmızı ışığa yaklaşırken (sanırım süratim max 35 km dir )
3 şeritli yolun en ortasındaydım, tam kendime ayrılmış yere girerken
en soldaki aracın kapısını cart diye açan bir bayanın üzerine çıkıyordum,
burda neler olabilirdi;

hızım yüksek olsaydı kapıya girip uçabilirdim ve gene hızım yüksek olsaydı kadını ortadan biçebilirdim, allahtan hız yavaştı ve ani bir frenle motoru sağa yatırdım, bu seferde sağımdaki arabanın (megane) sol ön çamurluğuna benim gidon girdi!! evet doğru duydunuz şaka gibi meğer bunların çamurluklar bakalit
gibi bir maddeymiş, olan sağımdaki arabaya oldu. bende arabadan inen
yaşı benden küçük türbanlı hanımın nasihatlarını dinledim, hem suçlu hem güçlü
bana "motor en sağdan kullanılması gerekir!!!!!" gibi şeyler anlattı, insanlar
hala motoru bisiklet gibi birşey zannediyorlar, kendisi yolun ortasında trafikte kapıyı açrken hiçbir sorun yok!!

neyse siz siz olun önünüzde yanınızda duran arabaları kontrol etmeyi unutmayın.

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
çok geçmişolsun allah dah büyüklerindende korusun ufakatlatılmasına sevindim ama o bayanın nasiatlerini dileyecekyerde on biraz bilinçli olmasını söyleseydiniz söylemişsinizdirde

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Dün de aynı olay benim başıma geldi,önümdeki taksi durdu,ben yanından geçerken taksinin müşterisi sol kapıdan inmeye kalktı,allahtan yavaş gidiyordum...Çok geçmiş olsun Barış kardeşim...Ama butür olayların olma ihtimali herzaman var,o yüzden Barış'ın da dediği gibi aman dikkat arkadaşlar....

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
öncelikle geçmiş olsun barış bey bunlar olağan şeyler maalesef(çok dikkatli olmak gerek), geçenlerdede benim kurye arkadaşa oldu o biraz daha şanssızdı kapı bacağına geldi ve dikişle kurtardı şimdi iyi çok şükür.

orada kadının yaptığıda bence kendisini suçluluk duygusundan kurtarmak için bencilce hatayı sizde araması olmuş.- sağdan gidecekmiş -

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
bende arabadan inen
hala motoru bisiklet gibi birşey zannediyorlar, kendisi yolun ortasında trafikte kapıyı açrken hiçbir sorun yok!!

neyse siz siz olun önünüzde yanınızda duran arabaları kontrol etmeyi unutmayın.[/QUOTE]

Ya Allah aşkına polis çağırdığını ve tüm zararı bu hanıma ödettiğini yaz.Böyle bişey olabilirmi..:mad:.Ne kadar bilmiş ve cahil insanımız ver.Allah sizi korumuş.Allah beterinden saklasın ve geçmiş olsun...

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
bende arabadan inen

neyse siz siz olun önünüzde yanınızda duran arabaları kontrol etmeyi unutmayın.
Ya Allah aşkına polis çağırdığını ve tüm zararı bu hanıma ödettiğini yaz.Böyle bişey olabilirmi..:mad:.Ne kadar bilmiş ve cahil insanımız ver.Allah sizi korumuş.Allah beterinden saklasın ve geçmiş olsun...[/QUOTE]

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
valla polis çağırdık ama bekle bekle gelen giden yok!!
bende ve kapıyı açanda bir hasar yoktu üzerine düştüğüm arabanında
sigortası yokmuş "abi şimdi polisler bunada ayrı ceza yazarlar bunu ben
yaptırırım" diyince karşılıklı anlaşıp gerekli tel no... alarak oradadan ayrıldık.
peki ne oldu, ben artık motorumu ablanın dediği gibi en sağdan bile değil
kaldırımdan sürüyorum!!!! sağolsun ne kadar cahilmişim o olmasaydı başıma
daha neler gelecekti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Ya Allah aşkına polis çağırdığını ve tüm zararı bu hanıma ödettiğini yaz.Böyle bişey olabilirmi..:mad:.Ne kadar bilmiş ve cahil insanımız ver.Allah sizi korumuş.Allah beterinden saklasın ve geçmiş olsun...
[/QUOTE]

valla kimse bizleri takmıyor kafaya çok sinirim bozuluyor ya
bizim değerimizi bilsinler. unutmayın motosiklet;bir çita gib hızlı,bir kaplumbağa gibi çevik ve timsah gibi saldırgandır motorlarımızın içlerindeki o canavarı uyandırmasınlar :) saygılar

Yukarı