Aman yollara dikkat...

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Arkadaşlar mağlum kurban bayramı,hava da güzel,bizde eşim ile motora atladık büyüklerimize ziyarete gittik...Dönüşte İstanbul'un göbeğinde (yasak olmasına rağmen) yol kenarında kurbanlık satış yeri kurmuşlar...Önümdeki araç oradan geçerken yolun ıslak olduğunu gördüm ve biraz yavaşladım,allahtan yavaşlamışım,çünki ıslaklıktan ben geçerken motorun arkasını ilk önce solumda sonrada sağımda gördüm,gazı hemen bıraktım,motor yavaş yavaş toparladı,ama ben soğuk terler döktüm...Meğer hayvanların pislikleri su ile beraber yola akmış ve asfalt olmuş buz pisti gibi...İlerde durup adamlara baktım,eşim boşver bayram bayram bulaşma deyince yola devam ettim...Aman dikkat arkadaşlar,mağlum ülkemizde birileri para kazanmak uğruna ne yazık ki diğerlerinin hayatını hiçe sayabiliyorlar,Kurban bayramı kutlayalım derken kurban olmayalım...

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
@metin.ulucan

Hocam geçmiş olsun. ama eşiniz yanınızdayken büyük bir erdem göstererek bir şey dememeniz en güzeli olmuş. Bu tarz insanlara laf deseniz ne demeseniz ne. birde sizi hatalı çıkarırlar. ne diyelim büyük geçmiş olsun...

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Geçmiş olsun. Maalesef sorumsuz insanların yüzünden bir sürü masum insanın canı yanıyor ülkemizde. Bir şey olmadığına sevindim.

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
bununla geçmiş olsun metin hocam
sinop tada balıkçıların durumu aynı hamsi suyunu yollara
akıtıyorlar bayağıda kaza oldu bu bayram
tekrar geçmiş olsun

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
büyük geçmiş olsun ne diim fazla dencek birşey yok:(

Bedava yaşıyoruz dostlar bedava
Hava bedava bulut bedava
Dere tepe bedava yağmur çamur bedava
Otomobillerin dışı
Sinemaların kapısı
Camekanlar onlar bedava
Peynir ekmek değil ama
Acı su bedava
Kelle fiyatına hürriyet
Esirlik bedava

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
metin hocam çok geçmiş olsun size bişey olmaması olayın tesellisi sayılabilir ama bu cehaletle nereye kadar gider o da tartışılır allah hepimizin yardımcısı olsun

Yukarı Alt