Amortiden hayat...

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
merhaba ben baglama kardeşlerden en büyügü... tanıyan bilir ilk duyanada uğur... bu gün kardeşim bir kaza atlattı Allah dan bişey olmadı ama insan düşünmedende edemiyor motorla cıkıp geri dönemeye bilirsin benimde aklıma 5 kez harbiden sıyırdığım anlar geldi öyle böyle değil ama nerdeyse ölüyordum motoru alıp gezmeye cıkıyorsunuz altınızdaki aleti iyi tanımalısınız bende 185hp 300 kadran full adrenalin en ufak kaza %90 ölüm düşündüğüm zaman 5. amorti hayatımı yaşıyorum hem herşey önemini yitiriyor hemde herşey sanki onunla önem kazanıyor insan arka koltukta azrailin olduğu bilincincini hiç kaybetmemeli ama işin tuhafıda buya bunu bile bile yapmak vazgeçmek istiyipte vazgecemediğim kendimi alamadığım sınırda yaşamak..... benim gibi amorti hayat yaşayanlara selam ederim... tebessüm. belki son yazısı insanın.

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
çok geçmiş olsun, inşallah önemli bişey yoktu kardeşinde.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
1000rr dediğin gibi kaza motoru o motora binipte ben kaza yapmam diyemezsin verdiği keyf başka ama risk büyük kim ne derse desin,bende büyük makinaya biniyordum ufak tefek kazalar atlattım taaki kolumun kırıldığı kazaya kadar insan kendisinde bir hasar bıraktımı anlıyor ben cc hacimini düşürdüm şimdi yamaha yzf r125 e biniyorum bence sizde küçültebilirsiniz kardeşinizin adı özgürdü galiba kendisine atlattığı kaza için geçmiş olsun dileklerimi iletirseniz sevinirim.(bu sözleri size yazmama rağmen hala seneye 600rr mı alsam diyorum:))

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
yok Allah a çok şükür ama insan bi duraksıyıp düşünüyor işte yawww bu işin sonu nereye kadar ölebiliriz beeee ötesimi var gibi... ulan hayatımızdan değerlimi sat gitsin bırak bu işleri amaaa yokkk beee abiii Allah ömür verdikçe üstünden inmem... saol

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
@mehmetpolat

bağlama kardeşlerden uğur... bizdede titan 125cc var bu 1000rr ikinci motor Rabbim yokladımı kulum bak seni alabilirim ona göre (tabiri caizse) titana talim sonra gönül ferman dinlemiyor hesabı inme 1000rr ın üstünden...

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Kazasiz belasiz sürüsler cümlemize.
Insallar hic bir arkadasimizdan kötü bir haber okumak zorunda kalmayiz....:)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Kardeşler yüreyimizi hoplattınız ellerim titredi neyseki rahatladım

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
bağlama kardeşlerden uğur... hepinizden Allah razı olsun abi insanlar sıkıntıyı paylaştıkca hafifliyor.... teşekkür ediyorum.

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
hepinize çok çok çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.çok şükür iyiyim ama ucuz atlattık.bir şeye emin oldum yaşayarak emin oldum ne kadar dikkatli olursan ol ne kadar limitlere uyarsan uy motorun ister 1000cc racing ister 50 cc olsun gelip seni buluyor yani bi nevi şans işi.rabbim bütün motor süren arkadaşlara mukayet olsun,iki tekerden soğutmasın...

Yer
istanbul
öncelikle çok gecmiş olsun. gercektende dediğin gibi ister 1000 cc olsun ister 100 cc ben 150 lik scooter la 30 km hızla bağdat caddesinde kaza yapıpta kaldırımdaki demire kafasını çarpıp hayatını kaybedenide gördüm allah kimseye kaza bela vermesin. ne olursa olsun tedbirli ve dikkatli olmamız lazım.

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
@Ozgur.Baglama

nedemek uğur bey paylaşmak için buradayız deneyimlerinizi bizimle paylaştığınız için bende teşekkür ederim bazen birilerinin bana hatırlatması gerekiyor coştuğumda oluyor motorun üstünde:) motordan önce kendine hakim olmak lazım.

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
@mehmetpolat

aman mehmet kardeşim coşacaksan halay çekelim eğlenelim bar ortamında motorda değil orda coş :)

huseyin.sait.61

Forum Bağımlısı
çok geçmişolsun ugurabi ve orko kardeş allah seni sevdiklerine bagışlamıştır inşallah buson kazahaberinolur allah kimseye kazabela vermesin aman dikkatliol

Yukarı Alt