Ankara+1

Herkese selamlar arkadaşlar;

Ankara' da ikamet ediyorum ve kamu görevlisiyim. 30 yaşındayım, 2011 yazında ehliyetimi aldım, nasipse bu baharda motor almayı düşünüyorum. aklımda gv 250 var ama son zamanlarda naked ler de dikkatimi çekmeye başladı...

herkese iyi sürüşler...

Şenol SEL

Forum Bağımlısı
Yer
Altıntaş Mudanya - Bursa
Hoş geldiniz.
Sırıf bilgi sıfır tecübe ile alınacak bir motosiklet değildir.
Önce "Güvenli Sürüş Teknikleri" eğitimleri alın.Full korumalı kıyafet ekipman ve kafanızda kullanılmak üzere kafanızı koruyacak kalitede kask alın.Eğitim almadan emeklemeden trafiğe çıkmayın.Bu macera çok kısa sürer.
Önce emeklemeyi öğrenin.Motosikleti çok basite almayın.ne var ya şunun şurasında bisikletin biraz hızlısı demeyin.Önce bir ybr 125 veya cbf 150 alın. Bilmediğiniz o kadar çok şey var ki.Ama bunları deneme yanılma yontemiyle öğrenmeye kalmayın.Bedeli ağır olur ya da ağırlığın farkında olmadan öte boyuta geçer biziz izlemeye devam edersiniz.

Yer
BAŞKENT
Hoş geldınız Şenol hocanın uyarılarını bence dıkkate alın helekı Ankara yı goz onune aldıgımızda çok dıkkat etmek lazım
Bende Ankarada ıkamet edıyorum bazen trafık okadar kalabalık ve hızlı akıyor kı ne tarafı kontrol edecegımıs şaşırıyorum urpertıyo ınsanı trafık arada sırada
Ankarada gezı ve toplantılarımızada beklerız umarım kalıcı ve katılımcı olursunuz keyıflı forumlar

bilgim ve tecrübem sıfır değil..konuyla ilgili iyi bir hocadan ders aldım, teorik ve pratik olarak...trafik tecrübem kısa süre de olsa oldu...araç ile 12 yıldır trafikte olduğum için bununda avantajlı bir durum olduğunu düşünüyorum trafiği okumak açısından...

iyi dilekleriniz ve karşılamanız için teşekkürler...herkese iyi sürüşler...

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Forumumuza hoşgeldiniz.kalıcı ve katılımcı olmanız dileklerimizle.

Yukarı