Ankara Motorcular Ve Kuryeleri

Yer
Ankara
Selam ; Ankara'da motorcular ve kuryeleri yardımlaşma ve dayanışma dernegi var birkac yıldan beri faaliyette olan bir dernek , yöneticileri çok çaba sarfediyorlar . Bence bu arkadaşlara yardımcı olmak ve sahiplenmek gerekir. Yöneticileri dernege üye olan kuryeleri eğitmek ve onları toplum içerisinde saygın bir yere getirmeye calısıyorlar. Bunları yaparkende bazı etkinlikler düzenliyorlar. 2008yılı içine 8 ayrı etkinlikleri olacak. Arkadaşlara başarılar diliyor , her zaman yanlarında olacağız. BAYDAR TİCARET-ANKARA

Yer
Kadıköy/İstanbul
@baydar

Etkinlik yapılacak olması güzel bir haber. forumda aslında bununla ilgili detaylı bir yazı yazmak gerekiyor.

pelin

Kıdemli Üye
Aslında motosikleti tanıtan ve motosikletin hayatımızdaki önemini bugüne taşıyan motor kurye arkadaşlardır. Trafikte acaba moto kurye yerine araç kuyeler olsaydı halimiz ne olurdu

@pelin

--------------------------------------------------------------------------
Pelin hanım, bu sözünüz için daha önceden teşekkür etmemgerekirdi ama yeni okudum bu yazınızı.Çok teşekkür eder, Türkiye'deki tüm motosikletli kuryelere azda olsa destek verenlere buradan bir kez daha teşekkür etmeyi borç biliyorum./Ankara Motorcular ve Kuryeler Derneği

Kuryelerin motor hayatımızı çok olumlu yönde etklediği gerçek. Ama olumsuz da etkilemiyor değiller. Zırt pırt heryerden çıkıyorlar kendilerini yola atıyorlar. Öyle olaylar varki direksiyon başında amatör biri olsa kaza olması kaçınılmaz. Bence tüm kuryeler mesleğe alınmadan önce Güvenli sürüş teknikleri dersi almalı ve uygulamalılar. Ayrıca derneğede işlerinde başarılar. Türkiye gibi motorları araç olarak görmeyen bir zihniyette üstlerine düşen çok iş olduğuna inanıyorum zor iş zor. Türkiyede motor kullanmak zor.

Yukarı Alt