Ankara'da gezi düzenlenmiyor mu?

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Arkadaşlar merhaba,
Ankarada oturan birisi olarak gezi konusunda zayıf kalındığını görüyorum. Yanılıyor muyum? Bu tür organizasyonlara katılmak isterim.

Yer
Kadıköy/İstanbul
Aramıza hoş geldiniz... Ankaraya Selamlar. Bu arada Ankara uyuyor yine

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Gökay kardeşim MF ailesine hoş geldin.

Mesut Korkmaz

Forum Bağımlısı
Yer
Çayyolu, Ankara
Ulaş kardeşim, bu gezi-toplantı organizasyonlarındaki başarınız nedeniyle İstanbul'a taşınmayı düşünüyorum. Var mı "nohut oda bakla sofa" küçük bir ev oralarda :))

Ya da Ankara toplantılarını da siz mi organize etseniz ne :))

Yer
ANKARA
evet arkadaşlar hadi bu hafta sonu için bir gezi düzenleyelim, hava güzel olacak sanırım, bolu gölcük yapar geliriz. lütfen beraber organize edelim..

Yer
ANKARA
ankaralı arkadaşlar merhaba, bildiğiniz gibi hava bu günlerde oldukça güneşli ve güzel gidiyor, ben diyorum ki bu hafta sonunu değerlendirelim ve 8 kasım cumartesi bir yerlere gidelim, neresi olduğu çok önemli değil, hem tanışmış hemde son motor turumuzu atmış oluruz..

boluya, kızılcahamama yada sizler nereye istiyorsanız gidebiliriz, yeterki 3-5 kişi olabilelim.

saygılarımla.

Yer
Samsun
Usta mafit'le siz Ankara'da değil misiniz? Birbirinizle gezi neden yapmıyorsunuz da hala Ankara'lı arıyorsunuz forumda anlamadım ki. Ben de tek tabanca sanıyorum sizi.

Yer
ANKARA
valla ai mafit mesaj yazmış benim konuya galia müsait değil... neyse bakalım mafitle başka zaman tanışırım inşallah.. yavv samsunamı gelsem hafta sonu :)

Yer
ANKARA
inan fırsatım yok birde kaderde evlilik var yani evliyim çok basit olmuyor bazı şeyler... ama geleceğim günün birinde inşallah...

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
@Carsambali

Umut kardeş inanma sen çarşambalıya bunlar başka dünyanın motorcuları :) bizim dünyanın motorcularının kafa yapılarını incelemek için çağırıyorlar sakın kanma :):) Gel istanbula biz sana galata köprüsünde balık ziyafeti çekeriz. :)

Yer
ANKARA
Erol hocam çok sağol gelecekteki gezi planlarım içersinde İstanbul var zaten... balık rakı yapalım diyorsun...

valla süper olurdu be hocam epeydirde rakı içtiğimiz yok :)

teşekkürler..

--------------------------------------------------------------------------------
inan fırsatım yok birde kaderde evlilik var yani evliyim çok basit olmuyor bazı şeyler... ama geleceğim günün birinde inşallah...

---------------------------------------------------------------------------------

umut kardeşim bende yeni evliyim 14. şubatta evlendik ama bizde yapılacak gezileri bekliyoruz... inşallah güzel gezilerimiz olur beni habersiz bırakmayın

tel :5424232494
k_mustafadulger@hotmail.com

Umut Karkın

Organizatör
Yer
ANKARA
umut kardeşim bende yeni evliyim 14. şubatta evlendik ama bizde yapılacak gezileri bekliyoruz... inşallah güzel gezilerimiz olur beni habersiz bırakmayın

tel :5424232494
k_mustafadulger@hotmail.com[/QUOTE]

Mustafa bey merhaba galiba sizde Ankara'dansınız ?

Habersiz bırakırmıyız hiç çok yakında bir buluşmamız olacak Ankaralı'lar olarak tabi katılım ne derece olur bilmem...

Yukarı Alt