Ankara'da motosiklet fuarı

Yer
Bahçelievler, Ankara
Herkese merhabalar. Ankarada oturan biçok motorsever dört gözle fuarları bekliyor. Fuarlar ne zaman başlıcak bilgisi olan varmı yada nerden öğrenebiliriz.şimdiden teşekkür ederim
http://c1202.hizliresim.com/u/l/2u1mf.jpg

Yer
BAŞKENT
Her sene İstanbulda 1 tane oluyor sadece
ne yazıkki Ankarada fuar yapmıorlar yapsınlar dıe bızde 4 gozle beklioruz fakat olacağını sanmıyorum bu senede

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
2006 yılın da ankara da olup yine o tarihte motosikletle ilgilenenler hatırlar,ankara da fuar 2006 yılın da ilk ve tek sefer yapıldı.bi daha adı bile geçmedi.bi arkadaşıma o fuardan 0 km DL 650 almıştık kendisinin isteği üzere rodajını ben yapmıştım:)
Ankaram Ülkemin göbeği olmasına rağmen bu tip konular da üvey evlat muamelesi görür.ulaşım açısından merkez olmasına rağmen her şey istanbul....
hatta fuar kovaladığım yıllardan hatırlıyorum bi ara istanbul da rekabet yüzünden çift fuar olmuştu tüm markaları görebilmek için istanbula mekik dokumuştuk.

Yer
ankara/polatlı
2006 yılın da ankara da olup yine o tarihte motosikletle ilgilenenler hatırlar,ankara da fuar 2006 yılın da ilk ve tek sefer yapıldı.bi daha adı bile geçmedi.bi arkadaşıma o fuardan 0 km DL 650 almıştık kendisinin isteği üzere rodajını ben yapmıştım:)
Ankaram Ülkemin göbeği olmasına rağmen bu tip konular da üvey evlat muamelesi görür.ulaşım açısından merkez olmasına rağmen her şey istanbul....
hatta fuar kovaladığım yıllardan hatırlıyorum bi ara istanbul da rekabet yüzünden çift fuar olmuştu tüm markaları görebilmek için istanbula mekik dokumuştuk.
Niye devamı gelmedi ki, herhalde fuar yeterince ilgi görmedi.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
Niye devamı gelmedi ki, herhalde fuar yeterince ilgi görmedi.
neye ilgi var ki?? motogp gelsin diye yıllarca bekledik, 2 kere yapıldı zor doldu!!dergiler motogp için bedava bilet dağıttı hatta ilkine ben öyle gitmiştim.2. sefer daha kalabalık olur zannetik yine kimse yoktu!!ta yunanistan,bulgaristan....gibi ülkelerden bir dünya motorcu vardı!!!
söze gelince her yerde varız icaraatta yokuz.
ankara da olan fuar tanıtım yoksunuydu ankara dışından kimse yok gibiydi.işin ehli iyi bir organizasyon firması yapsa eminim tüm anadolu yığılır.

Yer
Bahçelievler, Ankara
evet bende hatırlıyorum. 2006 yılında armada da yapılmıştı sanırım. bi daha nedense yapılmadı. şimdi bi fuar içinde taa istanbula gidilmezki. yaz olsa neyse alırsın motoru basar gidersin

Yer
ankara/polatlı
Haftasonu 2 kere eryamandan şehre gidip geldim, özellikle pazar rüzgar da vardı, 30 km yolu molalarla gittim. İstanbula nasıl gidilir bilmiyorum :D Daha kaliteli üst baş lazım, kaskın içinde resmen rüzgarlar esiyor, öndeki havalandırma ızgaraları sanırım bi işe yaramıyor, açsanda kapatsanda aynı. Eldiven desen aynı.

Tabii yoldaki kar-buz durumu da önemli, daha geçen tepeleme kar vardı Boluda.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
geçen sene 21 şubat günü fethiyeden gelmiştim.yolun yarısı
kar ve yağmurla boğuşmakla geçti:)
bu havalarda tam tulum şart;)

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
ben alanyadan ağustosta motorumla ankaraya döndüm. o kadar kıyafete rağmen soğuktan zangır zangır titredim motorun üstünde
senin elbiseler de bir sorun olabilir.ağustos ayın da ben de antalyadan döndüm ve konyaya kadar terden 5kilo verdim sanırım:)ağustos türkiye ortalaması 30 derece olarak tahmin edersek zangır zangır titremek tuhaf kaçıyor.
dediğ gibi geçen sene şubat ayında kar ve yağmur altın da fethiyeden geldim üşemedim mi? tabii ki üşüdüm.vucut ısınızı stabil tutacak kıyafet almanızı öneririm;)

Yer
Bahçelievler, Ankara
senin elbiseler de bir sorun olabilir.ağustos ayın da ben de antalyadan döndüm ve konyaya kadar terden 5kilo verdim sanırım:)ağustos türkiye ortalaması 30 derece olarak tahmin edersek zangır zangır titremek tuhaf kaçıyor.
dediğ gibi geçen sene şubat ayında kar ve yağmur altın da fethiyeden geldim üşemedim mi? tabii ki üşüdüm.vucut ısınızı stabil tutacak kıyafet almanızı öneririm;)
ben yolculuğa gece başladım. konyanın eteklerine geldiğimde dayanamayıp yol kenarında bi çay ocağı (kahvehane tarzı) bi yerde mola verdim. adamlar soba yakmıştı düşünün artık

Yukarı