Aprilia Kerkennah yeni konsepti

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.947
Beğeniler
1.298
Yer
İstanbul
#1
Aprilia Kerkennah motosiklet Aprilia ile birlikte, İtalyan tasarımcı Donato Cannatello tarafından oluşturulan bir kavram supermotard oldu . Tunus kıyılarında bulunan küçük bir ıssız bir ada sonra sıradışı Kerkennah adını alır. Aprilia Kerkennah akılda ticari malzeme ile dizayn edilmiştir, karbon veya titanyum , yerine sağlam alüminyum, çelik, ve magnezyum dışında, tek silindirli motor, tüm Aprilia Kerkennah akılda alternatif çözümler tasarlandı. Avant-garde teknolojik değil, devrimci bir kavramdır. Kerkennah en baskın özellikleri motorun arkasında radyatör konumu ve koltuk-tank birimi, üst motor ve mekanik elemanlar erişmek için ileri ve yukarı kaldırdı teknolojisi ile ilklere imza atmaya devam eden marka olarak farklılığını bir kez daha gösterdi.

http://www.diseno-art.com/images_2/Aprilia_kerkennah_motorbike_side-1.jpg
http://www.diseno-art.com/images_2/Aprilia_kerkennah_motorbike_rear.jpg
http://www.diseno-art.com/images_2/Aprilia_Kerkennah_Concept_Motorbike_front-1.jpg
 

goksel ozdogru

Forum Bağımlısı
Kayıt
20 Ocak 2008
Mesajlar
1.456
Beğeniler
568
Yer
ankara
#5
valla hakan kardeş ben pek bişey anlamadım . tamam aprilla cısın ama ne biliim bu biraz fantazi gibi olmuş. bizi bozmasın sakın..?
 

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Kayıt
23 Ocak 2008
Mesajlar
2.947
Beğeniler
1.298
Yer
İstanbul
#6
Valla her markanınn bildiğin gibi fantezi modelleri var aprilia ya mahsus değil bende her iki teker sever gibi paylaşıyorum korkma bozmaz bunlar bizi :)))))))
 
Yukarı