Aprilia Pegaso 650 Hava filtresi ve Kilometre teli

Arkadaslar 98 model Aprilia Pegaso 650 icin hava filtresi ve kilometre teli arıyorum. Acaba bu parçalar seneden seneye çok değişmişler midir, bir bilgisi olan var mı? Yani bulmakta zorlanır mıyım? Son olarak yakın zamanda Istanbul'a gidecegim anadolu yakasında nereye gitmemi önerirsiniz bunlar için? Kızıltopraktaki dükkanlardan temin edilebilir mi?

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
valla bende klr hava filtresi arıyorum ama hiç bir yerde yok. KN firmasına sorduk
olumsuz. bilemedim napcaz.

Emrah.Saka

Forum Bağımlısı
Yer
Ankara
ulaş kardeşimiz sağolsun yardımcı olmuş. arkadaşım ülkemizdeki yasalara göre bir motorlu kara vasıtası trafiğe çıktı ise model yılına göre on yıl boyunca ithalatçısı yada imalatcısı yanlış hatırlamıyorsam en fazla 29 iş günü içine istediğin parçaları tedarik etmek zorundadır. ayrıca motosikletinin parçaları bildiğim kadarı ile piyasada mevcut ulaş kardeşimizin verdiği numaradan büyük ihtimal ulaşırsın.

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Arkadaslar 98 model Aprilia Pegaso 650 icin hava filtresi ve kilometre teli arıyorum. Acaba bu parçalar seneden seneye çok değişmişler midir, bir bilgisi olan var mı? Yani bulmakta zorlanır mıyım? Son olarak yakın zamanda Istanbul'a gidecegim anadolu yakasında nereye gitmemi önerirsiniz bunlar için? Kızıltopraktaki dükkanlardan temin edilebilir mi?
Özelden apriliayla ilgili bilgisini verdim mailde umarım yardımı olur selamlar :)

Yukarı