Araç takip sistemi bu hırsızlara belki bir son olur.

Yer
istanbul
Benim 600RR ın çalınalı 2 sene oldu, büyük ihtimalle parçalayıp sattılar, parçalamamış olup biniyor olsalar dahi nasıl bulunabilirki bana imkansız gibi geliyor.

Sürekli hırsızlara dur diyecek bir cihaz arıyorum ve sonunda hesaplı bir cihaz buldum sanırım.

Arkadaşlar aşağıda linkini vereceğim araç takip sistemi bu hırsızlara belki bir son olur.

Linklerin açılması için Giriş yap veya kayıt ol.

Yer
25
Bu çok güzel bir sistem, bundan 3-4 sene önce İstanbul'da çalınan bir Hummer jipte bulunan GPS takip sistemi sayesinde (orjinalinde var demek ki) amerikadaki yetkili satıcı ile bağlantı kurularak yerinin tespit edildiğini ve Kuzey Irak'ta yakalandığını duymuştum, yalnız bu gibi şeyleri fazla dillendirip hırsıza yol göstermemek lazım, bu sistemi öğrenen hırsız bir kere yakalanıp cezaevine girince orada nasıl yakalandığını anlatıyor ve diğerleri de bu konuda bilgi sahibi oluyor, bir dahakine tedbir alacağı için yakalanma ihtimalleri azalıyor, günümüzde hangi salak hırsız girdiği evde parmak izi bırakır ki? Cezaevleri suçlular için master-doktora yerleri olduğu sürece, vatandaş ne yapsın, polis ne yapsın. Askerliğimi cezaevinde yapmış biri olarak paylaşayım dedim...

Yer
25
Hem konuyu güncelleştiriyim, hem de motosikletine hırsızlığa karşı GPS modülü taktıran arkadaş var mı, onu soruyum dedim?

Selam benim vespam var ve teknotakip taktım. Aküyüde yemiyor. Telefonumdan motoru kilitliyorum anahtarla bile çalışmıyor. Tavsiye ederim bakın

çok güzel bir cihaz,ben bütün araçlarda kullanıyorum,benim kullandığım marka : arvento . operatör : türkcell, tavsiye ederim,motor hırsızlığına en iyi çözüm,senden habersiz çalıştığında,yada çalışmadan çekildiğinde vs vs sana mesaj yada alarm bilgisi geliyor,anında müdahale edebiliyorsun ( motoru kapatabilirsin ) incelemenizi öneririm,herhangi bir marka olabilir,takıntım yok,arvento tesatüf oldu ,çalışıyorum ,memnunum
selamlar

Yukarı