Arkadaslar yeni üye olarak gezi olursa haberim olsun lütfen :)

Yer
ANKARA
Ankaralı arkadaslar motorcu abıler kardesler gezı olursa haberım olsun lutfen haberlerınızı beklıyorum

Eren Göksel

Forum Bağımlısı
Yer
Sincan, Ankara
Yer
ANKARA
Yav üstatlar ben size numaramıda bıraktım yıne vereyım abıler 0543 943 58 80 arayamassanız bıle su saat surda bulusma var dıe msj atın kesın bısekılde donerım ben sıze... Şuanda honda cbf 150 ım var dıer makınalar ızmırde oncede belırtmıstım.. Ha dersenızkı senın cc bıze kucuk gelır eyvallah derım nedıcem:D:D

Ethem Doğru

Forum Bağımlısı
Yer
Kartal İstanbul
Yav üstatlar ben size numaramıda bıraktım yıne vereyım abıler 0543 943 58 80 arayamassanız bıle su saat surda bulusma var dıe msj atın kesın bısekılde donerım ben sıze... Şuanda honda cbf 150 ım var dıer makınalar ızmırde oncede belırtmıstım.. Ha dersenızkı senın cc bıze kucuk gelır eyvallah derım nedıcem:D:D
eğer organizasyonumuz olursa olursa konu açarız, merak etmeyin. motosikletinizle gelmeniz bile zorunlu olmaz. sadece küçük bir farkla kaçırdınız. gr,elecek organ,zasyonlarda görüşmek üzere...

Yer
ANKARA
eğer organizasyonumuz olursa olursa konu açarız, merak etmeyin. motosikletinizle gelmeniz bile zorunlu olmaz. sadece küçük bir farkla kaçırdınız. gr,elecek organ,zasyonlarda görüşmek üzere...

tamamdır üstat hergun takıp edıyorm formu zaten bu bolumde yanı gezı tur organızasyonları sekmesınden ıc anadolu sekmesıne bakıyorum ankara susu gezısı dıe acın ben damlarım:D gorusmek uzere saygılar

Yukarı