Baba -oğul motosiklet kazası!..

o.somuncu

Organizatör
Yer
Dikili - İZMİR
Motosiklet ile yola çıkan baba - oğul TEM otoyolunda TIR'a arkadan çarparak hayatlarını kaybettiler..Edinilen bilgiye göre kaza, TEM Otoyolu Edirne istikameti Gaziosmanpaşa mevkiindedün akşam meydana geldi. 34 P 3142 plakalı motosiklet, emniyet şeridinde seyreden 27 YS 446 plakalı TIR'a arkadan çarptı. Kaza sonucu motosiklette bulunan Osman Oruç (52) ve oğlu olduğu öğrenilen Eyüp Oruç (30) hayatını kaybetti.

Kaza sonrası olay yerine gelen polisler, ismi öğrenilemeyen TIR şoförünü ifadesini almak üzere karakola götürüldü. Olay yerine gelen Oruç ailesinin yakınları polis ekipleri tarafından güçlükle sakinleştirildi.Kaza nedeniyle TEM Otoyolu Edirne istikametinde trafik bir süre konrollü olarak sürdürüldü.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemelerin ardından cesetler morga kaldırıldı. Kaza yapan araçların olay yerienden kaldırılması ile trafik normale döndü.

Kaynak:Hürriyet.com.tr Hayatını kaybeden dostlara Allah'tan rahmet dileriz,yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz!..

Omer

Forum Bağımlısı
Yer
SAKARYA
Malesef ama malesef ne ilk nede son bu..! Lütfen biraz daha dikkat..!

Hayatını kaybeden dostlarımıza Allah'dan rahmet kederli ailesine sabır ve başsağlığı dilerim...

Yer
diyarbakır
geride kalanlarına allahtan sabır diliyoruz.ruhları sad olsun...
Güzel Türkiyemizde motorsiklet sevdası yolunda can veren tüm dostlarımıza allahtan rahmet diliyoruz.
böyle olaylar bizleri derinden etkilese de biz bildigimiz yoldan devam ederek bir gün bu güzel ülkede motorsiklet kullanan, kullanmayan herkesin bu konuda bilinçlenmesi yolunda durmadan çalışacağız...
tekrar başımız sağolsun

Murat ORAK

Kıdemli Üye
Yer
istanbul
Allah rahmet diliyorum.Allah ailesine sabır versin.çok üzücü söylenecek bişey yok.

Barış

Forum Bağımlısı
Yer
ankara
bu günkü gazetelerde okuduğum ayrıntıya göre, motosikleti bir
araba sıkıştırmış ve motor sağ güvenlik şeridine kaçmak isterken tıra arkadan çarpmış!!!!
ve tabiki araç sürücüsü kaçmış!!!

allah bildiği gibi yapsın demekten başka yapabileceğimiz bir şey yok:(

.......................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ozgur Baglama

Forum Bağımlısı
Yer
Bakırköy, İstanbul
elimden geldği kadar bu tür haberleri okumamaya çalışıyorum motorumu kullanırken hep aklıma geliyor bir yandan iyi oluyor biryandanda beni önlem almak uğruna yanlışa sürüklicek diye korkuyorum.rabbim ölümünde hayırlısını nasib etsin.

Yukarı