Bafra Barajı'nda Balık Sefası (02-11-2008)

Erol

Admin
Yetkili Kişi
Yer
İstanbul-Çamlıca
Güzel bir gezi olmuş balıklarda harika görünüyor, ama yazık olmuş balıklara mundar gitmişler, ya arkadaşlar o balıklar midede rakısız dururmu :):):)

Yer
Kadıköy/İstanbul
Hava da miss gibiymiş. Orda olmak vardı şimdi :)

Bu kadar forum çalışması yaparken bu resimlerle inanın deşarj olduk.. Bize bu güzel resimlerle güç verdiğin için teşekkür ederiz..

bu ne yaaaaaaaa
380img380/4881/dsc00455xi6

Murat Reis

Kazan Dairesi Sorumlusu
Yer
SAMSUN
Carsambali bu güzel paylaşım için teşekkürler.Bugün samsunda gerçekten muhteşem bir hava vardı.sizlerde layıkıyla değerlendirmişsiniz.Helal olsun.

Bu hakan kardeşimi de burada görmek beni ayrıca sevindirdi..Bakalım beni tanıyabilcek mi.

Selam olsun hepinize.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
Bizde sizi tebrik ediyoruz Carsambalı kardeşim...Fotolara bakarken imrendim ve ağızım sulandı...:)Ellerine sağlık ve keyfinize bereket kardeşim...;):)

Yer
Samsun
@Erol_Demirtas
Valla biz yedigün içtik Erol. No Alkol yes cigarettes :)

@ulas
Gel kardeşim her zaman bekleriz hepinizi. Önümüzdeki yaz inşallah nasip olur da yolu buralara düşen olursa haber versin bize. Yaparız güzelliğimizi ;) Ayrıca o gördüğün kaşarlı alabalık :D inan süper bir tad.

@Murat REİS
Eyvallah Murat reis. Gerçekten çok iyi bir şey yaptık. Bir daha kolay kolay gelmez böyle güzel fırsatlar. Tam 2 haftadır meteorolojinin sitesini takip ediyordum zaten :) Hakan'a sorayım bakalım seni tanıyacak mı?

@metin.ulucan
Teşekkür ederiz metin kardeşim. Hep beraber daha iyilerine inşallah. ;)

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
canım kardeşlerim
afiyet bal şeker olsun
resimlerinizle bizi mutlu ettiniz sizlerde mutlu olun

Turgay

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
Of offf resimler anlatıyor herşeyi, Balıkda süper görünüyor vallahi. Paylaşım için teşekkürler arkadaşlar ;)

Recep Varlı

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul-Bayrampaşa
bırakın o gezide o ortamda o masada olmayı seyederken bile yerimizde zor durduk :D ayrıca motosiklet gezisinde alkol almadığınız içinde tabrikler :)

Yer
İstanbul
pazar gününüzü gerçekten çok güzel değerlendirmişsiniz. Bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Yer
Samsun
@Bozkurthakan
Motorculuktan anlıyorsun Hakan sağol :)

@Emre.Ugurluel
Allah ömür verirse daha nice pazarlar nice geziler yapmak isteriz. Gezilerimizden her anı sizlerle paylaşacağız inşallah.

@Recep
Recep kardeşim bizim grubumuzda kimse gezi sırasında veya konaklama anında alkol almaz. Zaten aramızda da müptelası yoktur. Ben zaten tövbeliyim o lanet şeye. Zaten değil midir ki her kötülüğün anası... O yüzden ne içiyorum ne de tavsiye ediyorum. Ama adam gibi içen varsa da ona da saygı duyarım. Fakat bulunduğum ortama adını bile sokturtmam.

@turgaydag
Aslında onu koymakla hata mı ettim bilmiyorum. Sizsiz boğazımdan geçmedi. (Desem de inanma) :D

@A.Hamdi Erel
Abi gel beraber olsun. Seninle gezeceğimiz zaman yine çıkarız oralara :)

mehmetpolat

Forum Bağımlısı
Yer
atasehir,Istanbul
@Erol_Demirtas

aman abi adamlar motora binip gidecekler ne rakısı başka zaman:) gezi harika görünüyor paylaşıma teşekkürle.

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
cok guzel bır gezı olmus emegı gecen tum arkadaslara tşk ler ederız

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
görüşlerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkurler.herkesi güzel karadenizimize beklerız.

Yer
Samsun
@mafit
Valla ben de gezi boyunca dedim çok kişinin içi gider diye :D

@servet_guner
Eyvallah servet kardeş. Eme duyduğun saygı için de bizler sana ve diğer arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

@semih_55
Senin sesin soluğun çıkmıyor ki semihciğim. Biz kafamız eser gideriz böyle :) Sende ne vardı motor? Önce seni bir tanıyalım. Duruma göre belki gelebilirsin bizimle gezilere. Neden olmasın?

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@ulas

Ulaşcım o balık varya,adamı İstanbuldan Bafraya götürür getirir he...:)

Yukarı Alt