Bafra'da motosiklet kazası: 1 ölü, 1 yaralı

Celil

Kıdemli Üye
Yer
İzmiR/Çigli
Bafra'da meydana gelen motorsiklet kazasında 1 kişi öldü 1 kişi ağır yaralandı. Bafra İlçesi Karaköy mevkiinde meydana gelen kazada, İsmail Yıldırım (25) hayatını kaybederken, motorsiklet sürücüsü Bora Cankar ağır yaralandı. Bora Cankar'ın kullandığı motosiklet aşırı hız nedeniyle yoldan çıkarak refüje çarptı. Meydana gelen kazada, arkada oturan İsmail Yıldırım Bafra Devlet Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken, sürücü Bora Cankar, kask sayesinde kazayı ağır yaralı olarak atlattı.

164img164/3168/bafyq1

164img164/1817/baf2ss7

164img164/8418/baf3rm3

231img231/483/bafdrv9

SERVET

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
ölene ALLAH tan rahmet kederlı aılesıne sabırlar dılerım yaralı arkadasımızada ALLAH acil sıfalar versın.HIZ FELAKETTIR

Yer
ANKARA
çok üzücü bir haber

ölene ALLAH tan rahmet kederlı aılesıne sabırlar dılerım yaralı arkadasımızada ALLAH acil sıfalar versın

Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
Allah rahmet eylesin.Geride kalanlara sabır versin.Bu olay 1-2 hafta önce oldu.Ölen abimizin karısı hamileydi yanlış hatırlamıyorsam.yada 1-2aylık bebeği vardı. :(

Yer
samsun
gerçekten çok kötü bi olay ölene abimize allah rahmet eylesin yaralı abimizede allah acil şifalar versin böle olaylar görünce motordan soğuyorum ama içime işlemiş bırakamıyorum

A.HAMDİ

Organizatör
Yer
SİNOP-ANKARA
arkadaşlar lütfen yavaş
daha önce siz kaç km sürat yaptınız gibi bi forum vardı
orada okuduklarıma inanamadım. bizim ferhat taşkın bile 300 km
sürat yapmış aman ha yavaş yavaş yavaş
geç gidelim bizi bekleyenleri mutsuz etmeyelim
ölen arkadaşa allahtan rahmet yaralı arkadaşa geçmiş olsun dileklerimle

Yer
tokat/niksarlıyım. sırasıyla istanbul bingöl deniz
Haberde ne kadar aşırı hız densede olay yerinde motorcu arkadaşlarımızın yaptığı incelemelerde kazanın yoldaki kota farkından kaynaklandığı söyleniyor.Kazanın gerçekleştiği bölgede yolun iki şeridide farklı zamanlarda yapıldığı ve dikkat edilmediği için iki ksımda yükseklik farkından kazanın gerçekleştiği ve bu farkın seyir halindeyken görülmediğide söyleniyordu.Kaza yapan motorcuların arkadaşları karayollarını dava edeceklerini bilir kişiye rapor tutturcaklarını söylüyolardı, ne yaptılar bilemiyorum.Ama ne olursa olsun bi arkadaşımız daha armızdan göçtü ve karısının karnındaki yavrusunu hiç göremeden.

Yukarı Alt