balikesik motosiklet festivaline gidis ve kücük ege turu

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Bende diyordum bizim forumdan cok fazla katilimci yoktu,meger bulusma yazin yogunlugundan olacak,gözlemlenememis sanirim:D:D.

Evet hamdi abi temmuz ayindaydi,hatta mert kardesimize(benimle beraber geziye katilan)motoru beraber gidip istanbuldan aldik ve bir hafta icinde islemleri plaka ve diger islemler bitirip 1000 km yapip ilk bakimi yaptirdiktan sonra ciktik...:D.Malum izin kisitli serii olmamiz gerekiyordu zaman acisindan.
Senol abiyle festivalde bulustuk,hersey güzeldi...:D.
Sadece senol abi mideyi bozmus.....onu hatirliyorum sabahlamisti o aksam...:)

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Mesut sorma...aynen öyle oldu.
Senol abinin orda olduguna sahit oldum,yani bizim resimde cadiri felan görmüsündür...:D.
Seneye ne olursa olsun görüsmek nasip olur insallah.
Artik biz baskent e dogrumu sarkacagiz yoksa baska bir gezidemi bulusuruz bakalim.:D
Simdiden aklinizda olsunda yaza gerceklestirmek daha kolay olur.

Yer
Almanya
Öner abi Türkiyeye nerden gidiyosun,karadanmi yoksa Italyadan gemiylemi?Biz arabayla zor gidiyoruz izine,o kadar yol helal olsun.Yada Türkiyede seni bekleyen hazirda bir motosikletinmi var?Merak ettimde...

öner coskuner

Forum Bağımlısı
Yer
Cuxhaven,Germany
Öner abi Türkiyeye nerden gidiyosun,karadanmi yoksa Italyadan gemiylemi?Biz arabayla zor gidiyoruz izine,o kadar yol helal olsun.Yada Türkiyede seni bekleyen hazirda bir motosikletinmi var?Merak ettimde...
valla motoru romorkta tasiyorum,haliyle biraz agir yol aliyorum ama,devamli yol almak,herseyden önemliside istiraat etmek yoruldugunda. uzun yolda sizinle yol alan arkadasin oluyor.
ben 20 yildir gidip geliyorum,11 yildir romorkla.
karadan en uygunu diyorum,cok ülkeden geciliyor,:Dama yinede güzel oluyor.
gemi olayi isi bozuyor,zaman uzuyor,fiyat yükseliyor vs.
almanya cuxhavenden cikiyorum,avusturya,slovenya,hirvatistan,sirbistan,makedonya,yunanistan,
türkiye.güzergah asagi yukari ayni.
bazen cek,slovakya,macaristan ve sirbistan bazen bulgaristan.

mehmet begec arkadasimizla motorlarla tükiyeye geze geze gitmeyi düsünüyoruz ama kismet nezaman olacak daha belli degil.

Yukarı