Baslangic Kaski-125cc Race icin

E

Erdinc.Akbay

Misafir
Selam arkadaslar,

125cc bir racing edinerek motor hayatimi teorikten pratige gecirme noktasindayim.

Cok cesitli kasklar var. insan tabi ki ilk olarak en ust duzey en ozenilen kaski edinmek istiyor ancak fiyatlari da cok ucuk olabiliyor.

Duzeyime ve motoruma gore tabi ki en iyi guvenlik standardinda ve en optimum butcede marka model oneriniz var mi?

Tesekkurler

Tolga

Aktif Üye
Yer
SAMSUN
kardesim ben 600cc kullanıcısı olarak sana marushın onerıyorum.bunu bılen cok kısı yoktur fakat motorrad dergısının testlerınde ust sralarda yer almıstır.guvenlık sevıyesı oldukca yuksek ,dızaynları harıkadır.hatta en ıyı dızayna sahıp.japon kaskıdır.nede olsa japonlar ısını bılır.asla bugu yapmaz ayrı aparata gerek duymaz.benım aldıgım model hugaro modelı fıyatı 450ytl cıvarı.ama daha uygun olanlarıda var.250den baslıyor.sıddetle tavsıye ederım.motogıyım.comda bulabılırsın

E

Erdinc.Akbay

Misafir
@Tolga

Selam Tolga,

Marushin in tesekkurler, inceledim cok guzel kask. Firma da koklu bir firma ve tasarimlari da hakikaten cok guzel. Romanya'da bulmaya calisacagim.

Kaski merak eden diger arkadaslar icin 2008 katalog videosunu ve web sitesini veriyorum.

www.marushin-helmets.jp/

www.youtube.com/watch?v=_j_EcVNk8c8&feature=related

Ayrica diger kask onerisi olan arkadaslardan paylasimlari bekliyorum.

Kazasiz gunler tesekkurler

E

Erdinc.Akbay

Misafir
Tum mesajlara cok cok tesekkurler, butcenin cikabildigi en ust noktada taninan markalardan birinin bir kaskini alacagiz, gorunen o. tekrar tesekkurler!

oguzhan

Kıdemli Üye
Yer
istanbul-tuzla
Ben gel türkiyeden al derim benim bildiğin romanyada giyim gıda ve motosiklet aksesuarları motosikletler dahil biraz pahalı burda sana ulaş abi yardımcı olacaktır bende kask aldım zeus fiber kask çok sağlam fiyatı da uygun ben olsam türkiyeden alırdım...

E

Erdinc.Akbay

Misafir
@oguzhan.karagac

evet dogru yaklasim. ikinci el motosiklet piyasasi Tr'ye gore daha uygun ancak aksesuar ve donanimlari pahali, imkan olursa Turkiye'den almakta fayda var.

İyi günler dostlar. Bu siteye ilk defa giriyorum. 2004 model suziki 400 burgman aldım ama daha önce hiç bilgim olmadığı için şimdi kıyafet konusunu sizlere soruyorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

Metin

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul
@mfidan22

www.mototr.com dan kaliteli ve uygun fiyata bulabilirsin kardeşim...Ulaş bey de forum üyelerine hertürlü yardımı ve kolaylığı gösteriyor zaten...;)

@metin.ulucan

Metin abi dogru soylemiş. Bayramdan hemen önce gittim Ulaş bey'in yerine bir mont dizlik ve eldiven aldım sagolsun ciddi sekilde yardım etti.. Bu arada hediye ettigi havalı MF t-shirt'ü icin de ayrı tesekkurler :D

2 tane marushinim var ... marushinle birde kaza yaptım ... 10 üzerinden 8 veririm

2 puanı , D tipi kilit olmadığı için ve çok ama çok az cam kenarından hava aldığı için kestim

aero dinamiği , hafifliğini , güvenliği , şeklini tartışmaya bile gerek yok ... içinde şüphe olmasın al ve kazasız belasız kullan inşallah.............

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Kardeşim motorun cc si değil kafanın değeri dikkate alman gereken konu bence yavaş yavaş giderkenn bişey olur düşersin kaskın sert bi cisme denk gelir kırılır kafan zedelenir boş ver bilindik koruyan işey al sen

Erol Ceyhan

Forum Bağımlısı
Yer
istanbul/Bayrampaşa
@polat

Aynen katılıyorum kazanın nereden ve nasıl geleceği belli olmuyor bu yüzden hazırlıklı olmak gerek ben nitro f346 kullanıyorum gayet sağlam ve yakışıklı bir kask tek renk kulllanılması hoş geldi bana zeus modelleride gayet hoş birazda görsel olduğu için motora uyum sağlama durumu araştırmalarından sonra doğru bir karara varacağını düşünüyorum....

Hakan Karael

Forum Bağımlısı
Yer
İstanbul
delta bisiklet ulaş hocama uğrarsan hem kafana göre ve hem kesene göre kask bulabilirsin ;)

polat

Forum Bağımlısı
Yer
Yalova
Bencede hakanı dinle Ulaş'ın yanına uğra kek ve çaydan faydalan kafanı ve keseni koru :)

Yukarı Alt